Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Nokia start overkoepelende divisie voor 5G

22 november 2018 - 09:16ActueelCloud & InfrastructuurNokia
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De Finse telecomreus Nokia heeft een nieuwe afdeling in het leven geroepen die zich specifiek op 5G zal richten: Access Networks Division. Tegelijk kondigt het ook verschuivingen aan binnen zijn directie.

Nokia heeft een uniek voordeel door in het 5G-tijdperk een volledige end-to-end-portfolio te kunnen aanbieden, zegt ceo Rajeev Suri. ‘Door een eenduidige Single Access-organisatie op te zetten, die zowel mobiele als vaste netwerken omvat, kunnen we onze klantfocus verbeteren, onze managementstructuur vereenvoudigen en meer efficiënt gebruikmaken van onze volledige portfolio.’

De Access Networks-afdeling zal bestaan uit de huidige afdelingen Mobile Networks en Fixed Networks Business Group. Het hoofd van Mobile Networks wordt Tommi Uitto, een veteraan met 23 jaar Nokia-ervaring op de teller. Zijn meest recente job was hoofd van Mobile Networks Product Sales sinds de overname van Alcatel-Lucent. Een directeur voor Fixed Networks wordt nog gezocht.

De veranderingen gaan in op 1 januari volgend jaar. De nieuwe leiders van die twee divisies zullen rapporteren aan het nieuwe hoofd van Access Networks, ook zijn of haar naam is nog niet bekend.

Nokia maakt ook bekend dat Marc Rouanne, de huidige directeur van Mobile Networks, afscheid neemt van het bedrijf.

Meer over

Netwerken

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Manager zakenman
ActueelCarrière

Stoelendans bij Nokia’s Customer Operations-divisie

ActueelCloud & Infrastructuur

Nokia tekent miljardencontract met Chinese operatoren

ActueelCloud & Infrastructuur

Nokia leent 500 miljoen bij EU-bank voor 5G-onderzoek

ActueelCloud & Infrastructuur

Nokia neem IoT-specialist Spacetime Insight over

China
ActueelCloud & Infrastructuur

Nokia levert 5G-netwerk China Mobile

Investering dollar groei
ActueelCloud & Infrastructuur

Finland investeert 844 miljoen in Nokia

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs