Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
SAP

SAP onderhoudt S/4 Hana tot 2040

07 februari 2020 - 08:32ActueelCloud & InfrastructuurSAPVNSG
Christel Dieleman
Christel Dieleman

SAP, leverancier van bedrijfssoftware, heeft deze week bekendgemaakt dat S/4 Hana tot 2040 wordt onderhouden. Daarnaast wordt het onderhoud van Business Suite 7 verlengd tot 2027, met de mogelijkheid om dit tot eind 2030 te vast te houden.

SAP had het onderhoud van Business Suite 7 gegarandeerd tot ten minste 2025. Hans de Labije, directeur van de Vereniging Nederlandstalige SAP Gebruikers (VNSG), is blij met de verlenging. Hij geeft aan dat de datum van 2025 bij veel organisaties zorgde voor druk. ‘Meer tijd betekent ook dat onze leden meer gelegenheid hebben om de overstap naar S/4 Hana niet als een technische migratie te zien, maar als onderdeel van een businesstransformatie’, zegt hij.

Voor S/4Hana heeft SAP het onderhoud tot 2040 toegezegd. Voor SAP Business Suite 7 is het standaardonderhoud verlengd tot eind 2027, met twee opties voor onderhoud vanaf 2028 tot eind 2030. De eerste mogelijkheid is het reeds bestaande model van ‘extended maintenance’, waarbij voor twee procent extra maintenance fee alle ondersteuningsdiensten van SAP beschikbaar zijn. Tweede optie is een model, customer specific maintance, waarbij support voor bekende issues wordt geboden zonder extra kosten.

VNSG: Niet afwachten met digitale transformatie

Voorzitter van de VNSG Jan-Willem van der Meere raadt bedrijven aan om ondanks de verruiming van de onderhoudstermijn voor Business Suite 7 niet af te wachten. ‘Veel ondernemingen zijn druk bezig met hun strategie en het vormgeven van hun producten en diensten in een snel veranderende, competitieve wereld. De langere onderhoudstermijn biedt organisaties de kans om de mogelijkheden van S/4 Hana en SAP-innovaties goed te begrijpen en te focussen op gewenste organisatieveranderingen en verbetering van bedrijfsprocessen’, aldus de voorzitter. 

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelCloud & Infrastructuur

SAP zet payroll voor België in de cloud

ActueelInnovatie & Transformatie

SAP opent experience center in Den Bosch

Handen
ActueelCloud & Infrastructuur

SAP in zee met Microsoft rond cloudaanbod

Cloudeducatie
AchtergrondCloud & Infrastructuur

SAP belooft klanten meer hulp bij cloudmigratie

Planten bloemen
ActueelCloud & Infrastructuur

Floralux kiest SAP voor digitaliseringsproject

ActueelCloud & Infrastructuur

Topman SAP: klanten nerveus over voorraadketen

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs