Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Orange Business Services in zee met ThousandEyes

21 november 2019 - 14:06ActueelCloud & InfrastructuurOrange Business Services
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Orange gaat een samenwerking aan met het Amerikaanse ThousandEyes, een internet- en cloud intelligence bedrijf. Het belangrijkste doel van de samenwerking is real-time en end-to-end zichtbaarheid bieden op zowel de bedrijfsnetwerken als het Open Transit Internet (OTI), het ip-netwerk van Orange.

ThousandEyes is een netwerk monitoring-specialist uit San Francisco. Het bedrijf maakt software dat de prestaties in de gaten houden van lokale en wan-netwerken. Deze diensten worden geleverd aan cloud-serviceproviders (csp’s), internet-serviceproviders (ips’) en contentproviders (cp’s).

Orange Business Services begeleidt klanten in de hele wereld met hun cloud- en sd-wan-transformatie. Het platform van ThousandEyes zal hierbij een cruciale rol spelen in het optimaliseren van de verschillende migratiefases. Zo kan Orange de kwaliteit van de ervaring op zowel het toepassingsniveau als netwerkniveau bewaken en eventuele prestatieproblemen met het internet snel oplossen. Orange heeft het ThousandEyes-platform al met succes bij klanten geïmplementeerd. Voor een niet nader genoemde Duitse industriële fabrikant is het platform gebruikt om de beste cloud-connectiviteitsoplossing in China te bepalen.

‘Met de intelligentie van ThousandEyes en de Orange Flexible sd-wan-oplossing kunnen bedrijven digitale ervaringen via het openbare internet zien en begrijpen en beheren alsof het hun eigen privénetwerk is. Hiermee wordt internet en cloud met vertrouwen omarmd’, zegt Craig Vario, vicepresident en verantwoordelijk voor het wereldwijde kanaal bij ThousandEyes.

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

GSM-mast antenne GSM
ActueelCloud & Infrastructuur

Telenet wil Proximus-Orange-joint venture stoppen

ActueelCloud & Infrastructuur

Orange introduceert sms-opvolger RCS

China
ActueelCloud & Infrastructuur

Chinese Midea kiest voor Orange

ActueelCloud & Infrastructuur

Mobileye in zee met Orange voor iot-connectiviteit

ActueelInnovatie & Transformatie

Orange en Proximus gaan netwerkinfrastructuur delen

Bandrecorder bandopnemer
ActueelCloud & Infrastructuur

Sony in zee met Orange Business Services

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs