Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Groepsnaam Intracto wordt iO

10 september 2021 - 09:28ActueelCloud & InfrastructuurIO
William Visterin

De Belgische digitale-dienstengroep Intracto krijgt een nieuwe naam: iO. De groepsnaam Intracto verdwijnt, na bijna dertig overgenomen bedrijven, inclusief 1.500 werknemers.

Intracto werd in 2005 opgericht door Pieter Janssens, bijna letterlijk op zijn zolderkamer. De jongste jaren rijgde Janssens, met de inbreng van het investeringsfonds Waterland, de ene overname na de andere aan elkaar. Vorig jaar deed Intracto met het Nederlandse We Are You nog de grootste acquisitie in zijn geschiedenis.

Integratie

Dat overnametempo blijft hoog. De laatste weken werden twee spelers uit Scandinavië overgenomen. Recent kwam WeProvide, een Nederlandse websitebouwer voor e-commercebedrijven met veertig werknemers, bij de groep. Dit alles met als doel uit te groeien tot een pan-Europese speler. De nieuwe naam moet de integratie van al deze ingelijfde bedrijven benadrukken.

De groep, die intussen 1.500 medewerkers telt, specialiseert zich in digitale transformatie en – marketing. Het biedt in de markt een alternatief tussen de klassieke (en grote) consultants enerzijds en de klassieke reclamespecialisten anderzijds.

Intracto – voortaan dus iO – kondigde al aan om tegen eind dit jaar een omzet van 270 miljoen euro omzet te bereiken.

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelCloud & Infrastructuur

Intracto doet tweede overname in Zweden

Handen
ActueelInnovatie & Transformatie

Intracto Group neemt softwareontwikkelaar Foreach over

Partners handen
ActueelInnovatie & Transformatie

Intracto doet alweer een overname: Internet Architects

ActueelGovernance & Privacy

Intracto zet eerste stappen in Zweden

Partners handen
ActueelSoftware Innovation

Utrechtse Codezilla gaat op in Intracto Groep

ActueelInnovatie & Transformatie

Orangedotcom voegt zich bij Intracto Group

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs