Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Werken

Orange introduceert lab voor co-innovatie rond hr

26 april 2019 - 12:13ActueelCarrièreOrange Business Services
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Op zijn jaarlijkse Business Summit in Parijs heeft Orange Business Services zijn HR Innovation Lab voorgesteld. Het is een denktank die anticipeert op de ontwikkelingen binnen human resources met de komst van nieuwe technologieën.

Grote en kleine bedrijven, zelfstandigen, startups en werknemers: de experimentele denktank moet iedereen die iets met hr doet, samenbrengen en zal zich bezighouden met de invloed van technologische innovaties, zoals 5G, ai en data-analyse en op de ontwikkelingen binnen human resources. Hierbij wordt ook gekeken naar hoe onze manier van werken, onze werknemerservaring en onze culturen zullen veranderen.

Academici, sociologen, deskundigen en onderzoekers van Orange Labs zullen zich buigen over trends op het gebied van de toekomst van werk, innovatiecultuur, aantrekkelijkheid van de werkgever, competentiemanagement, leerbedrijven, werknemerservaring en zelfs de maatschappelijke betrokkenheid binnen het bedrijf. Ook worden er de komende maanden webinars, ‘HR-circles’ en leerexpedities georganiseerd in Silicon Valley, Azië en Europa.

‘Met dit Lab ondersteunen wij zowel onze eigen werknemers tijdens de ontwikkeling van het werk en de werkomgeving als onze klanten tijdens de digitale transformatie’, zegt Mechtild Walser Ertel, executive vice president hr van Orange Business Services. ‘Dit Lab biedt de hr de geweldige kans om ideeën uit te wisselen en een blik in de toekomst te werpen, en er tegelijkertijd voor te waken dat het menselijke aspect altijd centraal blijft staan in onze besluitvorming. Zeker nu technologie zich in sneltreinvaart ontwikkelt.’

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelSecurity & Awareness

Orange Cyberdefense gaat samenwerken met Gatewatcher

ActueelCloud & Infrastructuur

Orange opent ecologisch datacenter in Antwerpen

servers datacenter
ActueelCloud & Infrastructuur

Orange Business Services in zee met Aurecon

ActueelGovernance & Privacy

Orange neemt SecureData volledig over

Supermarkt
ActueelCloud & Infrastructuur

Carrefour-franchisehouder uit Dubai gaat voor Orange

ActueelCarrière

Ingrid Gonnissen trekt deur bij Orange dicht

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs