Voo gebruikt voortaan gsm-netwerk Telenet

Dit artikel delen:

De Waalse kabelboer Voo laat haar mobiele klanten voortaan bellen via het gsm-netwerk van Telenet. De twee partijen hebben daar een overeenkomst voor vijf jaar over afgesloten. Tot nog toe belden Voo-klanten via het Orange-netwerk. Opmerkelijk: Telenet heeft al vaker aangegeven Voo volledig te willen overnemen.

De overeenkomst tussen Voo en Orange was opgestart in 2013 en loopt eind dit jaar af. In die periode heeft Telenet (via de overname van Base) een eigen netwerk in handen gekregen. Alle Voo-klanten zullen in de loop van dit jaar dus de overstap maken naar dat netwerk.

Telenet heeft trouwens al aangegeven dat het geïnteresseerd is om Voo helemaal in te lijven. Op die manier zou het een stuk sterker staan in Wallonië en Brussel, twee regio’s waar Voo vooral actief is.

Voo is eigendom van Nethys, een vehikel van de Luikse intercommunale Publifin, dat actief is in onder meer energiedistributie, media en kranten. Nethys houdt de boot van Telenet voorlopig echter af. 

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2018-02-06T10:30:00.000Z Frederic Petitjean


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.