Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Netwerk kabels

Schoolpersoneel opgeleid in databekabeling

24 oktober 2018 - 08:33ActueelInnovatie & Transformatie
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het Mechelse Microtron heeft technici van de Tiense Scholengroep opgeleid tot specialisten in datanetwerkbekabeling. Vooral publieke diensten en non profit-organisaties kunnen daarmee hun voordeel doen, zo klinkt het.

Het Mechelse Microtron heeft personeel van de Sint-Paulus-school in Tienen een opleiding in netwerkbekabeling gegeven zodat zij zelf hun netwerk konden installeren. Het bedrijf leverde de nodige kabels, patchpanelen en -kasten en wijdde het personeel dan in in de geheimen van het aanleggen van een netwerk. Zowel het monteren, testen als behalen van certificaten kwam aan bod.

‘Door technische mensen om te vormen tot experts in datanetwerkbekabeling staan zij voortaan zelf in voor de implementatie van de datanetwerken’, zegt Luc Devos, accountmanager bij Microtron. ‘Hierdoor is geen externe partner meer nodig voor de verdere plaatsing in verschillende afdelingen van de scholen, wat forse besparingen met zich meebrengt.’

De mogelijkheid om eigen technische ploegen op te leiden tot experts in datanetwerkbekabeling is goed nieuws voor alle non-profitorganisaties en publieke diensten, meent Devos. Ze kunnen voortaan zelf instaan voor de plaatsing van nieuwe datanetwerken. ‘Een kostenbesparing, want zo hoeven ze niet langer een installatiefirma in te schakelen. Op die manier werkt Microtron mee aan de modernisering van onder andere ziekenhuizen, culturele centra, brandweer en politie.’ Volgens Devos is het van belang om dit soort organisaties de kans te bieden hun datanetwerken nu aan te passen en hen volledig klaar te stomen voor de toekomst.

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Kwantum
ActueelCloud & Infrastructuur

Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

ActueelInnovatie & Transformatie

Airbus werkt met 3d-platform en digital twins Dassault Systèmes

IBM
ActueelInnovatie & Transformatie

IBM investeert miljarden in VS

ActueelInnovatie & Transformatie

EU investeert bijna 2 miljard in digitale innovatie

benelux
ActueelData & AI

Benelux loopt voorop in ai-revolutie

AchtergrondInnovatie & Transformatie

Wijn als lokaas: Russische hackers infiltreren Europese diplomatie

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs