Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Vlaanderen

Vlaanderen deelt 1 miljard euro aan ict-contract uit

03 mei 2021 - 14:24ActueelOverheidAtosCegekaCronosDXC TechnologyProximus
Luc Blyaert
Luc Blyaert

De Vlaamse regering kiest niet langer voor één partij voor het nieuwe ict-contract van één miljard euro. Het kiest Atos, DXC, Cegeka en Proximus voor zes verschillende domeinaspecten.

Het huidige contract van Proximus en HP Enterprise (nu DXC) loopt begin februari 2022 af. Het nieuwe raamcontract is heel ambitieus en draait rond een periode van zeven jaar (vijf jaar, twee keer verlengbaar met een jaar). Het gaat om een totaalbedrag van één miljard euro.

Dit zijn de winnaars: Atos (2 domeinen: integratie & cloud en datacenter), Cegeka (werkplek), Proximus (netwerk) en DXC (mainframe). Voor applicaties zijn volgens rangorde meerdere partijen aangeduid. Dat betreft DXC en Cegeka, gevolgd door Cronos en Atos.

De officiële ondertekening vindt plaats op 25 mei. Vervolgens is er een transitie van zes maanden van het huidige naar het nieuwe contract.

Opvallend is dat Tata Consultancy uit de boot valt. Telenet heeft niet meegedongen naar het reuzencontract.

Meer over

Consulting

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Digitalisering
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Vlaanderen digitaliseert gemeenten met 35 miljoen euro

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs