Databeveiliger Datto trekt naar de beurs

Dit artikel delen:

De Amerikaanse cyberbeveiliger Datto maakt zich op voor een beursnotering. Het heeft daarvoor een aanvraag ingediend bij de Securities and Exchange Commission. Hoeveel aandelen het bedrijf wil aanbieden, is nog niet bekend.

Datto is sinds 2017 eigendom van het investeringsfonds Vista Equity Partners. Het bedrijf, opgericht in 2007, is gespecialiseerd in het leveren van oplossingen voor het beveiligen van data via managed service providers. Als klanten wordt vooral op kleine en middelgrote bedrijven gemikt.

Dat de beursgang er komt, is geen verrassing. De gespecialiseerde website Dealreporter meldde medio juli al dat het bedrijf en zijn eigenaar de operatie aan het onderzoeken waren. Toen werd van een totale waardering gesproken die boven een miljard dollar zou kunnen uitkomen.  

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2020-10-01T10:20:00.000Z Frederic Petitjean


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.