Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Cloud security

Trend Micro haakt in op AWS Gateway Load Balancer

13 november 2020 - 09:51ActueelCloud & InfrastructuurTrend Micro
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Trend Micro gaat zijn beveiligingsoplossingen voor hybride cloud integreren met de nieuwe AWS Gateway Load Balancer (GWLB). Deze integratie valt niet toevallig samen met de introductie van Trend Micro Cloud One-suite die vanaf nu beschikbaar is via AWS Marketplace.

Nu steeds meer bedrijven hun infrastructuur naar een hybride-cloudmodel omschakelen, bijvoorbeeld om werken-op-afstand mogelijk te maken, is de nood aan zo’n oplossing groot.

De Gateway Load Balancer maakt het eenvoudig virtuele applicaties van derden (zoals die op de AWS Marketplace staan) te implementeren, te schalen en te beheren. Via een gateway kan netwerkverkeer over meerdere virtuele applicaties verdeeld worden, terwijl deze naar gelang de vraag zijn op te schalen.  

‘Trend Micro is een AWS Advanced Technology Partner en heeft een lange geschiedenis in het leveren van security-oplossingen die klanten helpen bij het invullen van hun shared responsibility-model’, zegt topman Mayumi Hiramatsu van AWS. ‘AWS Gateway Load Balancer met de security-oplossing van Trend Micro is nu beschikbaar voor meer dan 290.000 actieve kopers in de AWS Marketplace en kan onze gezamenlijke klanten helpen bij hun security-uitdagingen in de cloud.’

Trend Micro lanceert tegelijk ook zijn Cloud One, een platform voor beveiligingsservices voor de cloud. Het beveiligt Amazon EC2-instanties, AWS Lambda, AWS Fargate, containers, AWS Outposts, Amazon S3 en Amazon Virtual Private Cloud-netwerken.  

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Cloud security
OpinieCarrière

Werven en behouden van cloudsecuritytalent

Google hoofdkantoor
ActueelCloud & Infrastructuur

Google Cloud scherpt cloud-security aan

hack, ransomware
ActueelSecurity & Awareness

Trend Micro blokkeert 41 miljard cyberdreigingen

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs