DHL meest geïmiteerde merk bij phishing

Dit artikel delen:
Logistiek camion

DHL is het meest geïmiteerde merk ter wereld bij pogingen tot phishing. In de eerste helft van dit jaar werd LinkedIn het vaakst misbruikt om persoonlijke informatie of betalingsgegevens te stelen. Maar het aandeel van LinkedIn is inmiddels sterk gedaald.

Dit blijkt uit het laatste het Brand Phishing Report van Check Point. In het afgelopen kwartaal nam DHL de eerste plek in, met 22 procent van alle phishing-pogingen wereldwijd. Dit heeft mede te maken met een grote wereldwijde zwendel- en phishing-aanval die de logistieke gigant enkele dagen voor het begin van het kwartaal trof.

Microsoft staat nu op de tweede plaats (16 procent). LinkedIn (11 procent), Google (6 procent) en Netflix (5 procent) maken de top vijf compleet. Daarna komen WeTransfer, Walmart, Whatsapp, HSBC en Instagram.

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2022-10-25T13:36:00.000Z Alfred Monterie


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.