Davinsi Labs zit vooral in security intelligence terwijl Umbrio zich toelegt op operational intelligence. Met de integratie worden kennis en expertise samengevoegd, terwijl het aanbod van diensten op gebied van Digital Service Intelligence uitbreiding krijgt.
Op deze manier kan Proximus klanten in de Benelux beter bedienen in een tijd waar de behoefte naar ‘managed services’ hoog is. Met deze integratie verstevigen de bedrijven hun positie op de internationale markt. Proximus heeft de ambitie uit te groeien tot een van de toonaangevende spelers op het gebied van Digital Service Intelligence in de Benelux. Digital Service Intelligence (DSI) is een combinatie van verschillende intelligence-oplossingen en ondersteunt organisaties in het veilig hybride werken.
Samen vormen Umbrio en Davinsi Labs een team van meer dan honderd gespecialiseerde professionals, verspreid over België en Nederland. Bram Fabeck gaat het geïntegreerde managementteam leiden. Erik Witte wordt 'chief vision officer'. Beide bedrijven blijven opereren onder hun eigen bedrijfsnamen als onderdeel van Proximus.
Uw reactie
LET OP: U bent niet ingelogd. U kunt als gast reageren maar dan wordt uw reactie pas zichtbaar na goedkeuring door de redactie. Om uw reactie direct geplaatst te krijgen moet u eerst rechtsboven inloggen of u registreren