Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Virtual reality

Nanopixel neemt Pow 3D Design over

28 september 2017 - 09:59ActueelInnovatie & Transformatie
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het Roeselaarse Nanopixel, specialist in 3D-visuals en virtual reality, heeft Pow 3D Design uit Zele overgenomen. Het wil de expertise van Pow vooral gaat inzetten voor communicatie rond vastgoed.

Pow 3D Design Studio helpt – net als Nanopixel – al verscheidene jaren architecten, ontwikkelaars en andere spelers in de immobiliënsector met het ontwikkelen van 3D-visualisaties, vr-ervaringen en andere visuele tools. In het klantenbestand van Pow 3D zitten vooral vastgoedontwikkelaars en bouwbedrijven.

Nanopixel zit ongeveer in dezelfde branche, maar heeft een wat ruimere scope: het ontwikkelt high-end, fotorealistische vr-ervaringen op maat van klanten over diverse sectoren heen. Voor Renson, een fabrikant van zonneweringen en ventilatie-oplossingen ontwikkelde het dit jaar bijvoorbeeld een virtuele showroom voor dealers en klanten.

‘Met de overname van Pow 3D halen we niet alleen een aantrekkelijk klantenportfolio en een gevestigde merknaam in huis, we krijgen er ook uitstekende technische en commerciële expertise bij én een sterkere aanwezigheid in regio’s als Antwerpen, Limburg en het oosten van Vlaams-Brabant’, zegt Dietrich De Blander, de ceo van Nanopixel. ‘Bovendien is ons aanbod nu nog vollediger en kunnen we de bestaande klanten van beide bedrijven met nieuwe producten en diensten ondersteunen.’

Nanopixel is naar eigen zeggen aan een sterk groeiparcours bezig. Op minder dan een jaar tijd verdrievoudigde het aantal werknemers van het bedrijf van veertien naar 42. Nog voor het einde van het jaar moeten dat er vijftig worden. 

Meer over

DienstenOvername

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Virtual reality
ActueelInnovatie & Transformatie

Brussels hotel wedt op virtual reality

Nanopixel VR-ervaring epilepsieaanval
ActueelInnovatie & Transformatie

Nanopixel maakt vr-ervaring over epilepsieaanval

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs