Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Deal handen schudden overname

SD Worx neemt Duitse branchegenoot over

14 maart 2016 - 11:09ActueelCloud & InfrastructuurSD Worx
Suzanne Martens

Het Belgische SD Worx, een internationale aanbieder van onder meer software voor personeelsdiensten, neemt de Duitse hr-dienstverlener Fidelis HR over. Dit om de internationale marktpositie verder te verstevigen. SD Worx wordt naar eigen zeggen de tweede grootste payroll-provider in Duitsland en neemt een tweede positie op de Europese markt in.

SD Worx heeft eigen kantoren in België, Duitsland, Frankrijk, Luxemburg en Nederland. Met het oog op de internationale groeistrategie neemt het de Duitse hr-dienstverlener Fidelis HR over. Dit om zijn positie in Duitsland verstevigen. De bedrijven zijn actief in dezelfde sectoren en hebben samen een goede geografische spreiding.

SD Worx biedt in Europa, Amerika en Canada dienstverlening op het vlak van payroll, hr en tax en legal. Ze bieden loonberekening en -administratie, opleiding, hr-research, sociaaljuridische, fiscale en hr-consultancy, gespecialiseerde software voor personeelsdiensten en ondersteuning ter plaatse. Fidelis HR biedt een complete hr-dienstverlening en is onder meer gespecialiseerd in personeelsadministratie, benefit management en hr-software. Het bedrijf telt 629 medewerkers.

Voorlopig blijven de pakketten van beide bedrijven naast elkaar bestaan. ‘Zal het productaanbod op langere termijn evolueren? Dat zou kunnen, maar daarover zijn momenteel nog geen beslissingen genomen en het is dus te vroeg om hierover uitspraken te doen’, aldus Steven Van Hoorebeke, ceo van de SD Worx Groep.

Meer over

eHRM

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Kwantum
ActueelCloud & Infrastructuur

Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

cybersecurity
ActueelCarrière

Kort: Betere soft skills nodig voor cybersecurity-medewerkers, ontslagronde Crowdstrike, Gates fakkelt Musk af en…

ActueelCloud & Infrastructuur

Europese Rekenkamer kraakt EU-strategie voor chipsector

ActueelCarrière

Helft bedrijven kijkt voor it’ers naar het buitenland

ActueelCloud & Infrastructuur

Digital Realty biedt directe lijn met Microsoft Azure

Boete
ActueelCloud & Infrastructuur

EU legt Apple en Meta onder nieuwe Big Tech-wetgeving forse boetes op

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs