Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Outsystems haalt 360 miljoen dollar op

05 juni 2018 - 10:20ActueelInnovatie & TransformatieGoldman SachsOutSystems
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het investeringsfonds KKR heeft samen met de zakenbank Goldman Sachs een ‘significant’ minderheidsaandeel genomen in Outsystems, een platform voor applicatieontwikkeling. De investering waardeert Outsystems op meer dan een miljard dollar.

Met het geld wil Outsystems aan bedrijfsexpansie doen en via r&d de automatisering van software-ontwikkeling verder ontwikkelen. Met het platform van Outsystems kunnen ondernemingen snel en efficiënt bedrijfsapplicaties bouwen en onderhouden. Daarbij wordt vooral gebruikgemaakt van een visuele interface in plaats van traditionele codeertools. Ook via kunstmatige intelligentie en diepe integratietools wordt zo de ontwikkeltijd drastisch ingekort, naar dagen en weken in plaats van maanden.

Het platform ondersteunt een breed aanbod van bedrijfsapplicaties en kan ingezet worden om bijvoorbeeld voor oplossingen die die legacy-systemen zoals erp en crm vervangen of web- en mobiele applicaties voor interne processen en customer experience processen (onder andere online bankieren, accountinschrijving en self-service voor klanten).

‘We pakken een van de grootste bedrijfsuitdagingen aan: het gebrek aan snelheid en behendigheid bij traditionele softwareontwikkeling’, zegt ceo Paul Rosado. ‘Dit hindert wereldwijd digitale transformatie-initiatieven. We zien bedrijven hier dagelijks mee worstelen en zijn blij dat we via ons partnerschap met KKR en Goldman Sachs dit probleem op kunnen lossen. Samen zorgen we ervoor dat onze klanten profiteren van innovatie en herdefiniëren wij de toekomst van enterprise softwareontwikkeling.’

Outsystems heeft kantoren in Boston en Lissabon en heeft ruim zevenhonderd mensen in dienst. Op de klantenrol staan onder meer bedrijven als Toyota, Ricoh, Logitech en Deloitte. De omzet zit boven de honderd miljoen dollar. Outsystems groeit naar eigen zeggen met meer dan 70 procent per jaar.

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelSoftware Innovation

Nieuwe Benelux-verkoopdirecteur bij Outsystems

ActueelData & AI

Outsystems start kenniscentrum ai en app-ontwikkeling

Groei
ActueelCloud & Infrastructuur

51 procent meer salescontracten OutSystems Benelux

injectie dollar investering kapitaal
ActueelCloud & Infrastructuur

Outsystems haalde stilletjes extra kapitaal op

ActueelInnovatie & Transformatie

Cegeka en Outsystems samen in agile ontwikkeling

ActueelInnovatie & Transformatie

Outsystems maakt bedrijven agile

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs