Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
IaaS

Microsoft-partner Felton levert iaas aan Stamhuis

27 mei 2019 - 08:21ActueelCloud & InfrastructuurMicrosoft
Christel Dieleman
Christel Dieleman

Winkelverbouwer Stamhuis, met vestigingen in Utrecht en Antwerpen, kiest voor de komende vier jaar voor een iaas-cloudoplossing van Felton ICT uit Hilversum. Het bedrijf wil hiermee van een on-premise it-omgeving volledig overgaan naar een multi-cloudoplossing. Stamhuis kiest voor de Felton Cloud, ondersteund door Microsoft Office 365. De waarde van het contract wordt niet gecommuniceerd.

Als Microsoft Technologie-partner heeft Felton in samenspraak met Stamhuis de solution-architectuur van Stamhuis ontworpen en geïmplementeerd. Hierbij is volgens de architecten een synergie ontstaan tussen de Felton Cloud, de Microsoft Public Cloud en de digitale werkplekken van Stamhuis. De twee partijen werken al zo’n vijftien jaar samen, dit contract is onlangs nogmaals verlengd met vier jaar.

Stamhuis en Felton

Stamhuis is een winkelverbouwer met in totaal acht vestigingen in Nederland en België. Het bedrijf claimt jaarlijks zo’n 1.200 projecten te verzorgen met ruim driehonderd medewerkers. Stamhuis zet virtual reality in om eerst virtueel en dan pas fysiek te bouwen.

Felton is een ict-dienstverlener die zich met name richt op organisaties binnen de gezondheidszorg, finance, bouw en zakelijke dienstverlener. Het bedrijf focust hierbij op cloud, security en outsourcing. Felton is opgericht in 2003 en gevestigd in Hilversum.

Meer over

IaaSOffice

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

IaaS
OpinieCloud & Infrastructuur

Newsflash: containers zijn gewoon iaas

ActueelCloud & Infrastructuur

BluJay plant IaaS-dienst bij tuinverzorgingsbedrijf

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs