Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Belgische startups hacken coronacrisis

30 maart 2020 - 09:10ActueelInnovatie & Transformatie
William Visterin

Dit weekend bracht de Belgische startup-community de Hack the Crisis-beweging naar België. Uit tientallen inzendingen werden ook enkele winnaars verkozen.

De coronapandemie gaat gepaard met flinke maatschappelijke uitdagingen. Het is in die context dat de Belgische tech- en startup-wereld een publiek platform had opgericht om tot concrete oplossingen te komen. En dit tijdens een online-hackathon: Hack the Crisis Belgium.

Ontwikkelaars, startups, onderzoekers, ondernemers en andere werden uitgenodigd om de koppen virtueel bij elkaar te steken en zo tot innovatieve antwoorden te komen op de uitdagingen rond corona. Ze dienden een project in.

Corona Home Test

Uit tientallen inzendingen werden enkele winnaars verkozen, die zondagavond werden bekendgemaakt. De winnaar werd het team met een oplossing voor een Corona Home Test. De tweede en derde plaats in de top drie ging naar de teams met respectievelijk Wecare en Analysis-mode.

Er was ook een winnaar in de categorie opensource. Die ging naar het team dat een Companion Box voorstelde voor in coronatijden. 

De initiatiefnemers benadrukken dat de winnende oplossingen verder ontwikkeld worden. ‘Hopelijk maken ze een echt verschil voor de mensen en organisaties die geaffecteerd worden door deze crisis’, zo klinkt het.

Meer over

HackingStartups

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

verdrinken
ActueelInnovatie & Transformatie

Coronacrisis legt tijdbom onder startups

Geld groei financieel
ActueelInnovatie & Transformatie

Belgische startups willen dat overheid garant staat

fake nieuws
ActueelCloud & Infrastructuur

Techbedrijven moeten corona-nepnieuws bestrijden

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs