Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Also komt met nieuw loyaliteitsprogramma

29 juni 2020 - 12:35ActueelCloud & InfrastructuurAlso
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De van oorsprong Zwitserse ict-distributeur Also komt met een nieuwe loyauteitsprogramma: de Also Bonus Club. Door Bonus Club-producten te kopen, kunnen resellers punten sparen. Deze punten kunnen verzilverd worden voor cadeaus. Er is keuze uit meer dan twaalfhonderd verschillende geschenken.

In de Also-webshop en op de Also-website kunnen resellers de promotieproducten vinden evenals informatie over het punten dat zij bij hun aankoop kunnen verdienen. ‘Met dit nieuwe loyaliteitsprogramma willen we onze klanten bedanken voor hun vertrouwen in ons als partner’, zegt Bas Janssen, cco van Also Benelux. ‘De eerste feedback van onze klanten is zeer positief en het aantal registraties voor de Bonus Club groeit met de dag.’

Also-klanten kunnen zich gratis registreren voor de Bonus Club, deelnemen aan het programma is simpel. Het programma biedt niet alleen promoties, maar geeft resellers ook de flexibiliteit om hun bonuspunten direct in te wisselen of op te sparen voor cadeaus van een grotere waarde. ‘We blijven werken aan dit programma en bieden altijd nieuwe interessante promoties aan om de relaties met onze resellers te versterken’, zegt Janssen. ‘We zijn nu live in zestien landen en in de komende maanden zullen we de Bonus Club ook in de rest van de markten lanceren.’

Also is aanwezig in 23 Europese landen en heeft zo’n 4.000 mensen in dienst. Het bedrijf genereerde een omzet van bijna elf miljard euro. De onderneming is eigendom van de Duitse groep Droege.

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Deal handen schudden overname
ActueelCloud & Infrastructuur

Allied Telesis en Also trekken samen naar de markt

Geld groei financieel
ActueelInnovatie & Transformatie

Also komt wederverkopers financieel tegemoet

ActueelInnovatie & Transformatie

Also krijgt kredietlijn van 300 miljoen

3D printen
ActueelGovernance & Privacy

Dyemansion in de print-zee met Also

Handen schudden
ActueelCloud & Infrastructuur

Also neemt Vlaamse iot-specialist Allthingstalk over

ActueelCloud & Infrastructuur

Meer omzet en winst voor Zwitserse Also

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs