Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Cognizant winkelt Down Under voor dataspecialist

11 januari 2021 - 10:14ActueelCloud & InfrastructuurCognizant
Suzanne Martens

Cognizant neemt Servian over. Dat adviesbureau uit Sydney adviseert organisaties op het gebied van data-analyse en kunstmatige intelligentie, digitale diensten en cloud. Met de overname wil de Amerikaanse it-dienstverlener zijn aanwezigheid in Australië en Nieuw-Zeeland versterken.

Servian is opgericht in 2008. Het dataconsultancybedrijf biedt diensten op het gebied van data en analyse, cloudinfrastructuur, devops, gebruikerservaring (ux), cybersecurity, kunstmatige intelligentie en internet of things. De organisatie bedient 190 klanten in de bank-, telecommunicatie-, verzekerings-, detailhandel- en overheidssector in Australië en Nieuw-Zeeland. Daarnaast heeft het partnerschappen met grote it-leveranciers zoals Google, Microsoft, Amazon Web Services en Salesforce.

De vijfhonderd medewerkers van  Servian treden in dienst bij Cogznizant. Die it-dienstverlener beschikt momenteel over 1.200 medewerkers in Australië. Zij bedienen naar eigen zeggen meer dan 110 klanten, waaronder Australische topbanken, verzekeraars, detailhandelaren en communicatiebedrijven.

Het is de tiende overname van Cognizant op het vlak van digitale diensten en past binnen de ambitie om te groeien op gebieden zoals kunstmatige intelligentie, digitale engineering, cloud en internet of things. De overname wordt naar verwachting in het eerste kwartaal van 2021 afgerond.

Cognizant titelpartner Formule 1

Met het instappen van Cognizant als titelsponsor krijgt de Formule 1-stal BWT Racing Point een nieuw gezicht. De naam van het raceteam is nu Aston Martin Cognizant Formula One Team. Cognizant zegt het raceteam te ondersteunen in zijn digitale transformatie door zijn producten en diensten ter beschikking te stellen. De meerjarige samenwerking moet een impuls geven aan de terugkeer van Aston Martin in de koningsklasse.

Meer over

ConsultingDienstenOvername

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelData & AI

Cognizant versterkt zijn ai-kunde met Inawisdom

Cognizant
ActueelCloud & Infrastructuur

Cognizant neemt IoT-specialist Bright Wolf over

Contract ondertekenen
ActueelCloud & Infrastructuur

Cognizant noteert zesde cloud-overname dit jaar

Puzzel
ActueelInnovatie & Transformatie

Cognizant neemt Tin Roof Software over

Microsoft cloud
ActueelCloud & Infrastructuur

Cognizant neemt New Signature over

Partners handen
ActueelCloud & Infrastructuur

Cognizant neemt Collaborative Solutions over

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs