Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
ETTU wint Ondernemersprijs Midden Holland 2017

Destiny neemt Deense Ipvision over

16 september 2021 - 08:01ActueelWerkplek & BeheerDstny
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Destiny, de Belgische aanbieder van cloudcommunicatie-tools, heeft er een nieuwe overname opzetten. Het lijft het Deense Ipvision in, een specialist in communicatie- en samenwerkingsoplossingen.

Voor Daan De Wever, de ceo van Destiny, is de acquisitie een hefboom om weer gewicht te krijgen op de Deense en Scandinavische markt. ‘Daarnaast hebben we een bedrijf aan boord met veel ervaring en competenties op het gebied van professionele communicatie- en samenwerkingsoplossingen voor bedrijven, met name binnen het kmo-segment’, zegt De Wever. ‘Daarom is Ipvision een perfecte match met de Destiny Group.’

Ipvision werd in 2005 opgericht door Kenneth Andreasen en Peter Reich en biedt professionele communicatie- en samenwerkingsoplossingen voor bedrijven aan. Het levert internetverbindingen, netwerken, mobiele telefonie en ip-telefonie, evenals unified communications en samenwerking op basis van een gehoste infrastructuur. Ipvision heeft de status van mobile virtual network operator bij TDC en Telenor, werkt samen met Operator 3 en biedt mobiele telefonie op alle mobiele netwerken van Denemarken.

Destiny houdt er een sterk overnamebeleid op na. In Frankrijk nam het deze zomer Ipline over nadat ook al Alliantel voor de bijl ging. Eind juni werd bekend dat het Telepro en Soluno had ingelijfd, twee Zweedse bedrijven. 

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelCloud & Infrastructuur

Destiny zet reuzenstap met Zweedse overnames

vlaggen
ActueelCloud & Infrastructuur

Destiny blijft shoppen in Frankrijk

vlaggen
ActueelCloud & Infrastructuur

Destiny pleegt opnieuw Franse overname

Partners handen
ActueelCloud & Infrastructuur

Destiny neemt Waalse Ulysse Group over

Wielrennen wielrenners
ActueelGovernance & Privacy

Destiny heet nu Dstny en gaat wielerploeg sponsoren

ActueelCloud & Infrastructuur

Destiny slokt Zweedse Meridix op

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs