Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Kappa Data breidt portfolio uit met antiransomware oplossingen van Arcserve

19 oktober 2020TechwireInnovatie & Transformatie

Arcserve heeft de IT-beveiligingsspecialist Kappa Data benoemd tot value added distributeur voor de Benelux.

Kappa Data biedt al ruim 20 jaar IT-beveiligingsexpertise in de Benelux. Partners krijgen dankzij de samenwerking met Arcserve toegang tot de enige geïntegreerde oplossing voor cybersecurity en databescherming die op de markt beschikbaar is. Beide beveiligingsmethoden zijn nodig om data te beschermen en ransomware te bestrijden.

“Arcserve biedt de beste oplossingen in de markt als het gaat om het voorkomen van ransomware, dus het is niet meer dan logisch dat wij met hen samenwerken”, zegt Patrick Casteels, managing partner bij Kappa Data. “Bedrijven in de Benelux hebben momenteel te maken met een scala aan cyberdreigingen die steeds complexer worden, naast de economische uitdagingen waarmee zowel bedrijven in de IT-industrie als daarbuiten te maken hebben. De betrouwbare en rendabele alles-in-één oplossingen voor gegevensbescherming van Arcserve helpen klanten bij deze uitdagingen.”

Uit een recent onderzoek van Arcserve onder bijna 2.000 consumenten wereldwijd bleek dat 59% van de consumenten waarschijnlijk geen zaken zou doen met een organisatie die het afgelopen jaar een cyberaanval heeft meegemaakt. Arcserve heeft onlangs zijn alliantie met Sophos, ’s werelds meest vooraanstaande leverancier van cybersecurityoplossingen, uitgebreid om op AI gebaseerde anti-ransomware- en gegevensbeschermingsoplossingen aan te bieden voor on-premise, cloud- en SaaS-gebaseerde workloads: Arcserve Cloud Backup voor Office 365 en Arcserve Unified Data Protection (UDP) Cloud Hybrid Beveiligd door Sophos.

“Arcserve vertrouwt volledig op het partnerkanaal, dus samenwerken met de juiste distributeur is essentieel voor ons bedrijfsmodel”, zegt Mick Bradley, VP EMEA bij Arcserve. “Ik ben ervan overtuigd dat de samenwerking met Kappa Data een belangrijke stap is om bedrijven in de Benelux te helpen bij het verminderen van de dreiging van ransomware. Tegelijkertijd is dit een perfecte uitbreiding van ons bestaande kanaal in de regio. De positie van Kappa Data, de lokale expert in MKB- en enterprise-markten, en de jarenlange ervaring in het leveren van beveiligingsoplossingen in samenwerking met Sophos, maken dat dit een voor de hand liggende keuze is voor ons. Samen zijn we er trots op dat we deel uit kunnen maken van een ecosysteem dat bedrijven in de Benelux de hoogst mogelijke beschikbaarheid en veiligheid kan bieden.”

Kijk voor meer informatie op https://www.arcserve.com/partners/

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kappa Data neemt Franse Exer over

    ActueelOverheid

    Belgische ransomware-markt is 100 miljoen waard

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs