Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Internet of things

Wireless Things nieuwe IoT-speler op de markt

13 januari 2016 - 10:17ActueelCloud & Infrastructuur
Kevin Stickens
Kevin Stickens

Wireless Things uit Antwerpen is een nieuwe speler op de Belgische internet of things (IoT)-markt. Het bedrijf belooft een betere dekking dan Proximus en dit tegen een scherpere prijs.

Proximus kondigde in oktober vorig jaar het eerste commerciële IoT-netwerk aan. Al snel volgenden Engie en Telenet, die in samenwerking een IoT-netwerk bieden. Nu volgt ook de Antwerpse Wireless Things als derde IoT-speler. Het beweert zich als een echte prijsbreker te gaan positioneren. Naast een scherpe prijs beweert het bedrijf ook de beste dekking te gaan aanbieden. Naast een aanwezigheid in de grote steden, mikken ze ook op de minder verstedelijkte gebieden daartussen. Wallonië staat pas vanaf 2017 op de planning. ​

Net als Proximus maakt Wireless Things gebruik van de LoRa-standaard. Deze technologie zendt kleine pakketjes informatie, wat energiebesparend werkt. Batterijen in slimme toestellen kunnen zo enkele jaren meegaan.

Wireless Things is onderdeel van Wireless België. Het is sinds 2003 actief is als internet service provider (ISP). Ze leveren voornamelijk grote datavolumes aan bedrijven.

Meer over

Computing Everywhere

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Cybercrimineel ligt op de loer in hoogseizoen, Proximus en Thales vernieuwen it bij Navo (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert België

    Sap-Sapphire-2024
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Joule verandert alles: zo werken we straks met erp

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Onkraakbaar: België en Luxemburg delen eerste grensoverschrijdende quantumverbinding

    Quantum
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Grote overname quantumcomputing: IonQ koopt Oxford Ionics

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs