Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
    • Inzendingen
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructuur

‘Firefox doet het licht uit voor Flash’

12 augustus 2016 - 12:20AchtergrondCloud & InfrastructuurFirefox
Jasper Bakker
Jasper Bakker

Ook Firefox gaat over tot het blokkeren van Flash-content, dat nu echt zijn einde nadert. Dit is de discussiestelling die Computable-lezers vandaag krijgen voorgelegd.

De open source webbrowser Firefox heeft deze maand zijn blokkade voor Flash-content ingevoerd. Het gaat niet om een algemene blokkade voor alle website-elementen die de Adobe-technologie gebruiken. Firefox houdt zogenaamde onzichtbare Flash-content tegen, die ´niet essentieel is voor de gebruikerservaring´, legde browsermaker Mozilla Foundation afgelopen maand uit.

De druk op Flash neemt vervolgens toe, want komend jaar voert Firefox wel een algehele blokkade in door Flash-elementen automatisch niet uit te voeren. Gebruikers moeten dan voortaan expliciet klikken op een Flash-animatie, -video, -ad of -game om die te activeren. Eerder heeft Google al Flash aan banden gelegd in zijn browser Chrome en Microsoft doet ook mee met de begin deze maand uitgebrachte Anniversary Update voor Windows 10. Firefox doet dus het licht uit voor Adobe Flash. Wat vind jij?

Meer over

BrowsersFirefox

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Oracle en AWS verdiepen samenwerking rond ai-databases

    Cloud & Infrastructuur

    Ryanair vliegt naar Google Cloud

    Cloud & Infrastructuur

    Uitgaven ai-cloud infrastructuur gaan dit jaar maal twee

    Overheid

    Kurt Rommens (Google Benelux): ‘Het zou niet wijs zijn om Amerikaanse technologie volledig te negeren’

    Cloud & Infrastructuur

    Schwarz Digits meldt zich in Benelux

    Cloud & Infrastructuur

    UniCredit moderniseert bankplatform met Accenture en IBM

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs