Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
    • Inzendingen
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

‘De iPad heeft een makeover nodig’

17 augustus 2016 - 12:15AchtergrondCloud & InfrastructuurApple
Jasper Bakker
Jasper Bakker

De iPad krijgt volgens geruchten een flinke redesign. Hoog tijd. Dit is de discussiestelling die Computable-lezers vandaag krijgen voorgelegd.

De evolutie van de iPad valt kort samen te vatten als dun, dunner, dunst. Natuurlijk, in die dunne behuizing is steeds krachtigere hardware (van cpu, gpu en diverse sensors) ingebouwd. En daarnaast is met de overstap naar de hoge resolutie van Retina-schermen ook een flinke verbetering doorgevoerd. Maar verder is de iPad eigenlijk wel de iPad. Ongeacht of het nu een normale, een mini of de maxi van de Pro-variant is.

Daarmee onderscheidt de iPad zich niet zo heel veel van zijn voorgangers. Bovendien onderscheidt het Apple-apparaat zich ook niet zo veel van zijn Android-concurrentie. Volgens verse geruchten krijgt de iPad een ‘revolutionair redesign’, en wel in 2018. Hoogste tijd dat de iPad een nieuwe gedaante aanneemt. Zoals eerder bijvoorbeeld de iMac al gezichtsbepalende transformaties heeft doorlopen. Wat vind jij?

Meer over

iPad

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Miljoenencontract bij Navo voor Accenture en Leonardo

    Innovatie & Transformatie

    Meta en de kanarie in de koolmijn

    Cloud & Infrastructuur

    Azure en AWS voorlopig onder DMA-toezicht: 9 vragen over EC‑besluit

    Innovatie & Transformatie

    ArcelorMittal en AWS bundelen krachten voor industriële automatisering

    Cloud & Infrastructuur

    DXC introduceert private-cloudoplossing voor gereguleerde sectoren

    Cloud & Infrastructuur

    ‘Ai in cloudom­ge­vin­gen versnipperd en onzichtbaar voor se­cu­ri­ty­teams’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs