Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
End of life

Fibricheck haalt anderhalf miljoen op

08 mei 2017 - 08:31ActueelInnovatie & Transformatie
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Fibricheck, de Belgische app die hartritmestoornissen opspoort via de smartphone, heeft anderhalf miljoen euro opgehaald. Het bedrag komt van LRM, Volta Ventures en enkele privé-investeerders, zo meldt De Tijd.

Met het geld gaat Fibricheck bijkomend personeel aanwerven, inzetten op nieuwe toepassingen en de marktpositie versterken. Zo staat een uitbreiding naar onze buurlanden en de VS op het verlanglijstje, maar ook een achttal Vlaamse medische centra gaan kijken hoe ze de app kunnen inzetten. Die test wordt ondersteund door Actiepunt 19, een initiatief van minister van Volksgezondheid Maggie De Block (Open VLD).

Fibricheck werkt door de vinger op de cameralens van een smartphone te leggen. Aan de hand van de veranderingen in lichtintensiteit meet de app hoe snel het hart klopt. Twee jaar geleden investeerde farmareus Bayer 50.000 euro in een eerste conceptversie van het programma. 

Meer over

AppsSmartphones

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Winnaar awards
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Fibricheck en Shayp in de prijzen op de WSA

    Dokter met telefoon
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Overheid overweegt terugbetaling medische apps

    medische app
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Belgische hart-app Fibricheck krijgt zegen van FDA

    Dokter met telefoon
    ActueelZorg

    Overheid overweegt terugbetaling medische apps

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs