Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

IntellectEU haalt twee miljoen op bij Michel Akkermans

27 juni 2017 - 09:35ActueelFinanciële dienstverlening
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Serial ondernemer Michel Akkermans (ex-Clear2Pay) stopt twee miljoen euro in IntellectEU. Met het geld moeten nieuwe blockchain-applicaties ontwikkeld worden. Dat meldt De Tijd.

IntellectEu werd tien jaar geleden opgericht door de Belgische fintech-ondernemer Dirk Avau en de Oekraïense Hanna Zubko. Nadat het zich jarenlang vooral met financiële rapportering bezighield, richt het de pijlen nu vooral op de blockchain. Hun software moet het mogelijk maken om bestaande technologieën en toepassingen in een blockchain-omgeving te integreren. Het bedrijf heeft kantoren in Brussel, Lissabon, New York, Kiev en Mexico City.

Het concept van IntellectEU werd al een tijdje getest en is nu rijp voor verdere ontwikkeling. Voor een deel van de financiering daarvan staat Michel Akkermans in, die via zijn investeringsmaatschappij Pamica twee miljoen euro in IntellectEU steekt. Akkermans wordt ook voorzitter van de raad van bestuur, de twee oprichters van het bedrijf houden de meerderheid van de aandelen in handen.

Volgens Akkermans heeft blockchain de wind van voren en staan we aan de vooravond van de doorbraak: ‘Het momentum voor een investering was er nu echt.’ IntellectEU mikt in eerste instantie ook op de financiële wereld, maar is ervan overtuigd dat de technologie ook in een waaier van andere sectoren is in te zetten. 

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Contract ondertekenen
ActueelFinanciële dienstverlening

Capgemini koopt Nederlandse dochter Delta Capita Group

ActueelFinanciële dienstverlening

Euronext koopt Admincontrol van Visma

ActueelCloud & Infrastructuur

Aantal malware-aanvallen op mobiele bankgegevens verdrievoudigd

Challenge uitdaging hulp
ActueelCloud & Infrastructuur

KBC verlengt it-deal met Cognizant

ActueelFinanciële dienstverlening

Onbetrouwbare overheidssites frustreren boekhouders

Fraudemelding
ActueelSecurity & Awareness

Google start wereldwijd meldpunt voor online-oplichting

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs