Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Rene Verkerk nieuwe Benelux-directeur Littlebit

06 september 2017 - 11:57ActueelCarrière
Christel Dieleman
Christel Dieleman

It-distributeur Littlebit Technology heeft Rene Verkerk per september 2017 aangesteld als nieuwe Benelux-directeur. Hij krijgt ondersteuning van een team dat bestaat uit negen werknemers. Het bedrijf wil zijn distributie in België, Nederland en Luxemburg naar eigen zeggen ‘consequenter doorontwikkelen’.

Littlebit Technology trad in 2016 toe tot de Belgische markt. Begin 2017 opende de onderneming een vestiging in Utrecht. Als Benelux-topman gaat Verkerk leiding geven aan het gehele Benelux-team. Verkerk heeft een doctorstitel in Betriebswirtschaft en heeft 22 jaar ervaring in de it-distributie en contacten met de belangrijke producenten op de it-componenten- en periferiemarkt.

Verder komt Marc Salimans het team versterken in de functie van businessmanager value distribution. Zijn taak is de handel te bevorderen rondom enterpriseproducten en producten die oplossingen bieden. Dat zijn in eerste instantie enterprise en surveillance harddisks, enterprise ssd’s  en geheugenoplossingen van HGST, SanDisk, Samsung Enterprise en WD. Verder levert de onderneming producten van Corsair, Creative, G.Skill, Gainward, HGST, Kingston, Logitech, Ultimate Ears, Palit en WD.

Littlebit Technology werd in 2000 als onafhankelijke Zwitserse onderneming opgericht. Met kantoren in Zug (Zwitserland), Frankfurt (Duitsland), Wenen (Oostenrijk) en Utrecht bedient de it-distributeur en -dienstverlener het Duitse taalgebied en de Benelux-landen. De klanten in de Benelux-landen worden beleverd vanuit het centrale Europese magazijn in Alzenau, Duitsland.

Meer over

Diensten

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelCarrière

Vlaams Parlement zoekt ciso

cybersecurity
ActueelCarrière

Kort: Betere soft skills nodig voor cybersecurity-medewerkers, ontslagronde Crowdstrike, Gates fakkelt Musk af en…

ActueelCarrière

Computable Awards: dit zijn de tien kanshebbers voor IT Person 2025

ActueelCarrière

Haast nergens coderen zo weinig meisjes als in België

ActueelCarrière

Gartner: 6 op 10 ceo’s ligt wakker van cyberdreiging

ActueelCarrière

Helft bedrijven kijkt voor it’ers naar het buitenland

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs