Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Linus Torvalds is boos

19 maart 2018 - 08:53AchtergrondCloud & InfrastructuurAMD
Krijn Soeteman
Krijn Soeteman

Linus Torvalds staat niet bekend om zijn zachtzinnige manier van uitdrukken. Dat bewijst hij maar weer eens door een securitylab uit Tel Aviv min of meer te beschuldigen van marktmanipulatie. De claim van het lab: verschillende AMD-chips, waaronder Ryzen, hebben bepaalde veiligheidsproblemen. AMD kende het lab CTS niet voordat het met de mededeling kwam.

Dat schrijft AMD zelf in een nieuwsbericht. Torvalds reageerde in een discussie op Google+ dat hij zich afvraagt ‘wanneer het de laatste keer was dat je een veiligheidsadvies kreeg dat in feite neerkomt op ‘als je de bios vervangt of de cpu-microcode met een evil versie, dan heb je mogelijk een beveiligingsprobleem’.

Iemand anders reageerde met de woorden: “ik vond net een flaw over de hele hardwarelinie. Geen enkel apparaat is veilig. Als je fysieke toegang hebt tot een apparaat, dan kun je het oppakken en ermee weglopen. Ben ik nu dan een veiligheidsexpert?”

Wat vindt u, marktmanipulatie of terechte waarschuwingen?

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Pc-industrie: minder ai-geschreeuw, meer inhoud op CES

    Cloud & Infrastructuur

    Nvidia lanceert nieuw ai-platform voor datacenters

    Cloud & Infrastructuur

    White-label specialist Sewan neemt Belgische TechIT.be over

    Atos
    Cloud & Infrastructuur

    Atos trekt zich terug uit Zuid-Amerika

    Cloud & Infrastructuur

    Nexperia-eigenaar Wingtech dreigt met schadeclaim van 8 miljard

    Cloud & Infrastructuur

    Airbus wil gevoelige data binnen EU houden

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs