Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
    • Inzendingen
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructuur

Advito lanceert vliegtarievenmonitor

reizen landing
19 oktober 2018 - 08:57ActueelCloud & Infrastructuur
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Het zakenreisadviesbureau Advito introduceert Airfare Predictor, een tool voor het monitoren van vliegtarieven. De oplossing werd ontworpen in samenwerking met Air Cube, specialist in business intelligence en datamining voor de luchtvaartsector.

De Airfare Predictor meet prijstrends en beschikbare boekingsklassen om zo nieuwe besparingsmogelijkheden te zoeken die de consultants van Advito aan reismanagers kunnen voorstellen. Huidige en toekomstige prijzen worden wereldwijd vergeleken om onderhandelingen met luchtvaartmaatschappijen te ondersteunen. Dat helpt bedrijven meer inzicht te krijgen in beschikbare tarieven, waardoor er een gelijkwaardig speelveld ontstaat tussen luchtvaartmaatschappijen en zakelijke inkopers. 

Het proces verzamelt en analyseert vliegtarieven tot 180 dagen in de toekomst, op basis van een nabootsing van het werkelijke boekingsgedrag van klanten. De data gaan verder dan enkel het vliegtarief, dat wordt opgesplitst in vier onderdelen om te laten zien waarom de tarieven veranderen: het basistarief, toeslagen, belastingen en beschikbare boekingsklassen.

Met de tool kan bijvoorbeeld bepaald worden dat het boeken van een bepaalde vlucht negen dagen voor vertrek de beste prijs oplevert. De data van Airfare Predictor stimuleren een reiziger zo om een vlucht te boeken op het optimale tijdstip en zorgen dus voor besparingen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Panasonic viert dertig jaar Toughbook met nieuwe ai-rugged devices

    werkplek
    Werkplek & Beheer

    Econocom start met beheer digitale werkplek in Nederland

    NetApp
    Cloud & Infrastructuur

    NetApp wil storage-bottleneck voor ai factories weghalen

    Cloud & Infrastructuur

    ‘Broadcom vernietigt Europese cloudmarkt met VMware-praktijken’

    Cloud & Infrastructuur

    Ovhcloud breidt Belgisch partnernetwerk uit

    Cloud & Infrastructuur

    Stroomvraag datacenters in België loopt sneller op dan verwacht

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs