Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Microsoft steekt Office 365 in nieuw jasje

22 maart 2019 - 09:17ActueelWerkplek & BeheerMicrosoft
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Microsoft heeft een aantal vernieuwingen aangekondigd voor zijn Office 365-suite. De meeste verbeteringen richten zich vooral op professionele gebruikers, zegt het bedrijf.

Jared Spataro, corporate vice president Microsoft 365, doet de vernieuwingen uit de doeken in een blog van Microsoft. Zo is nu Windows Virtual Desktop in public preview gegaan om een gevirtualiseerde Microsoft 365-ervaring tussen apparaten te bieden.

Microsoft Defender Advanced Threat Protection (ATP) biedt nu ondersteuning voor macOS, waarbij Microsoft 365 geavanceerde endpoint-beveiliging wordt uitgebreid op verschillende platforms. Een nieuwe bedreiging- en kwetsbaarheidsbeheerfunctie in Microsoft Defender Advanced Threat Protection zal dan weer helpen bij het detecteren, beoordelen en prioriteren van bedreigingen tussen endpoints.

Office 365 ProPlus zal nu ook de Teams-app bevatten, waardoor een groepen kunnen samenwerken en Microsoft verkort de tijd die nodig is om Windows 10 updates toe te passen. Dat moet het eenvoudiger maken om Windows 10 te implementeren en te onderhouden.

Intune

Er zijn ten slotte ook nieuwe mogelijkheden in Configuration Manager en Intune, die bieden nieuwe inzichten en implementatieopties en maken het voor klanten gemakkelijker om hun apparaten op verschillende platforms te beheren. Daarnaast is Microsoft 365 Admin Center is nu algemeen beschikbaar.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    BMW Connecteddrive Office 365
    ActueelCloud & Infrastructuur

    BMW biedt Office 365 in de auto aan

    Microsoft Office
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Microsoft neemt afscheid van merknaam Office

    Microsoft Office
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Legacy-netwerken maken Office 365 problematisch

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs