Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

T-Systems neemt Microsoft Azure op in portfolio

30 april 2019 - 12:46ActueelCloud & InfrastructuurDeutsche TelekomMicrosoftT-Systems
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Deutsche Telekom-dochter T-Systems biedt vanaf nu managed cloud-diensten aan voor Microsoft Azure-omgevingen. De ict-dienstverlener neemt zo de gehele veelal complexe en kritische cloudoperatie uit handen van klanten.

Met het nieuwe aanbod van T-Systems worden bijvoorbeeld gebruiksrechten en andere benodigde standaarden vastgesteld samen met de klanten. Daarmee kunnen organisaties snel en makkelijk een beroep doen op benodigde capaciteit via de support van T-Systems. Ze hoeven zich niet langer zorgen te maken over allerlei veiligheids- en compliance-maatregelen en besparen ze tijd en geld.

De nieuwe dienst is bedoeld voor zowel bestaande klanten als bedrijven en instellingen die voor het eerst kennismaken met het Azure-platform. Klanten krijgen een continu inzicht in de gebruikte applicaties en de kosten en capaciteit. Er kan gezocht worden op gebruikte capaciteit, op specifieke werkgroepen of er kan op verschillende manieren inzage gekregen worden in het gebruik van het Azure-abonnement.

T-Systems biedt dit abonnement wereldwijd aan. Zo hebben klanten overal toegang tot hun applicaties en gegevens. T-Systems verhuisde afgelopen jaar nog het gehele SAP-landschap van Zuellig Pharma in Singapore naar Microsoft Azure.

Meer over

AzureComplianceDiensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Engeland, Houses of Parliament
    ActueelGovernance & Privacy

    T-Systems opent twee kantoren in Engeland

    ActueelCloud & Infrastructuur

    T-Systems houdt Continental’s SAP in de wolken

    ActueelCloud & Infrastructuur

    T-Systems doet de grootste SAP cloud-migratie in Azië

    ActueelCloud & Infrastructuur

    T-Systems doet meer met minder datacenters

    ActueelWerkplek & Beheer

    T-Systems komt met edge computing-platform

    Luchthaven
    ActueelCloud & Infrastructuur

    T-Systems laat nieuwe luchthaven Peking draaien

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs