Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Devops-specialist Eficode koopt branchegenoot Praqma

23 mei 2019 - 10:05ActueelGovernance & PrivacyEficode
Rik Sanders

Eficode, een Finse devops-specialist met een recente vestiging in Amsterdam, heeft het Deense Praqma overgenomen. Praqma is eveneens een in devops gespecialiseerd adviesbureau met kantoren in Denemarken, Zweden en Noorwegen. Samen willen ze de devops-methode in Europa verder uitdragen.

Dor de aankoop van Pragma voegt Eficode nog een land toe aan zijn portfolio (Noorwegen) en krijgt het de beschikking over bijna vijftig extra devops-experts.

Het bedrijf, opgericht in 2005 in Helsinki, is een devops- en UX Designops-specialist en telt zo’n tweehonderdvijftig personeelsleden. Het beschikt over een geautomatiseerde softwareproductielijn Eficode ROOT. Eficode heeft een sterke positie in Scandinavië, maar wil ook buiten de Noordse regio groeien. Daarvoor kreeg in het voorjaar van 2018 een investering van zes miljoen euro van het investeringsfonds Bocap.

Inmiddels is het bedrijf ook actief in Duitsland en in Nederland. Afgelopen augustus opende Eficode een Benelux-kantoor in Amsterdam, vlak bij de Johan Cruijff Arena. Die opening werd verricht door de beroemde, en met name door zijn tijd bij Ajax bekend geworden Finse ex-voetballer Jari Litmanen.

Devops is een softwaremethodologie die nog een stap verder gaat dan agile door een cultuur te creëren waarin ontwikkelaars en operationele it-teams harmonieus kunnen samenwerken. Virtualisatie en cloud computing zijn essentiële onderdelen van devops, aldus Eficode.

Meer over

ConsultingDevOps

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Fins Eficode opent Benelux-kantoor in Amsterdam

    ActueelOverheid

    Eficode spint garen bij zijn devops-platform

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs