Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Sophos neemt mdr-specialist Rook Security over

04 juni 2019 - 07:51ActueelSecurity & AwarenessSophos
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

It-beveiliger Sophos heeft zijn branchegenoot Rook Security overgenomen. Rook is gespecialiseerd in managed detection en response (mdr)-diensten. Een overnamebedrag werd niet bekendgemaakt.

Rook, in 2008 opgericht, heeft zijn hoofdkwartier in de Amerikaanse stad Indianapolis. Het bedrijf biedt threat detection, onderzoeks- en response-capaciteit aan aan zijn klanten. Sophos wil de diensten van Rook integreren in het DarkBytes-platform dat het recent overnam. Het bedrijf zal ook zijn eigen beveilingstechnologie en productportfolio in lijn brengen met de diensten van Rook voor zijn mdr-klanten.

‘Cybercriminelen proberen op alle mogelijke manieren bedrijven uit te buiten met beproefde technieken als phishing tot nieuwe trends als ‘hacker pen testing’ om zwakke plekken te vinden’, zegt Joe Levy, cto bij Sophos. ‘Daarom hebben ze 24/7 behoefte aan monitoring en beheer van hun netwerk. Velen hebben echter niet de capaciteit of de beveiligingsteams in huis om hun netwerk de klok rond optimaal te configureren. Met mdr kunnen de kanaalpartners van Sophos expertdiensten aan ondernemingen van alle groottes aanbieden.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Sophos vindt in Meulenberg channelmanager West-Europa

    Overname
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Sophos neemt cloudbeveiliger Avid Secure over

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Sophos ziet drie nieuwe cyberbedreigingen

    Ransomware virus hacker cybercrime
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Sophos legt Samsam-ransomware onder de loep

    Groei
    ActueelGovernance & Privacy

    Sophos Benelux splitst zich in twee delen

    ActueelSecurity & Awareness

    Sophos maakt zich zorgen over ongewenste apps en ai

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs