Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Manager zakenman

CGI België krijgt nieuwe directeur

29 juni 2020 - 12:42ActueelCarrièreCGI
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De van oorsprong Canadese it-dienstenleverancier CGI heeft een nieuwe directeur aangesteld voor zijn Belgische afdeling. De keuze viel op Jacques Wieczorek. Hij wordt verantwoordelijk voor de gehele operationele activiteiten van CGI in België.

De officiële titel van Wieczorek wordt vice president consulting services van CGI Belgium. Hij vervoegde het directieteam in België in 2019 als vice president operations. Wieczorek werkt nauw samen met bedrijven, universiteiten, steden en instituten om werk te maken van hun digitale transformatie, zegt CGI.

‘In de huidige context, willen we een veerkrachtige zakenpartner blijven voor onze klanten, met de financiële stabiliteit, end-to-end-capaciteiten en expertise om klanten te helpen bij het aanpakken van de veranderende zakelijke en technologische prioriteiten’, zegt Wieczorek. ‘Ik kijk uit naar de samenwerking, het co-creëren van oplossingen die aansluiten op de noden van onze klanten.’

CGI werd opgericht in 1976 en heeft 78.000 mensen op de loonlijst staan. Het bedrijf biedt strategische bedrijfs- en it-consulting, systeemintegratie, it en business process services evenals een breed scala van eigen oplossingen. Vorig jaar werd een omzet van 12,1 miljard Canadese dollar gedraaid.

Meer over

Consulting

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    CGI haalt miljoenenklus Galileo binnen

    Partners handen
    ActueelData & AI

    It-consultant CGI lijft het Franse Umanis in

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs