Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Deal handen schudden overname

Adobe betaalt anderhalf miljard dollar voor Workfront

10 november 2020 - 10:40ActueelInnovatie & TransformatieAdobeWorkfront
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De Amerikaanse softwarebouwer Adobe neemt het eveneens Amerikaanse Workfront over. Dat bedrijf bouwt samenwerkingstools voor marketeers en helpt de workflow te beheren. Adobe legt er anderhalf miljard dollar voor op tafel, meldt Bloomberg.

Workfront is een bijna twintig jaar oud bedrijf met zijn hoofdkwartier in Utah. Het bedient zowat drieduizend klanten en heeft in totaal een miljoen gebruikers. Het werd onder de naam AtTask opgericht door Scott Johnson, die er nu voorzitter, en telt vandaag een kleine duizend werknemers. Vorig jaar zou de omzet naar eigen zeggen op zo’n tweehonderd miljoen dollar zijn afgeklokt.

De tools van Workfront laten marketeers toe om samen aan projecten te werken, vanuit verschillende locaties en helpt hun workflow in goede banen te leiden. Bedrijven als Deloitte, Home Depot en T-Mobile maken er gebruik van.

Adobe is van plan de Workfront-software in de eigen Experience Cloud onder te brengen, een verzameling van marketing-, reclame- en analytics-tools. Adobe probeert al langer zijn software voor grafische en videotoepassingen beter te laten aansluiten bij zijn zakelijk aanbod, zodat teams gemakkelijker kunnen samenwerken. Zeker in de huidige coronapandemie is daar veel vraag naar. Adobe en Workfront zouden meer dan duizend klanten delen, zodat er veel ruimte is voor synergiën.

De overname zou in het eerste kwartaal van 2021 rond moeten zijn, mits deze groen licht krijgt van de overnameautoriteiten.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Paige Erickson MD EMEA
    ActueelCarrière

    Paige Erickson nieuwe baas van Workfront EMEA

    Handen
    ActueelFinanciële dienstverlening

    Adobe en BNP Paribas in partnerships met IBM

    ActueelSecurity & Awareness

    Itsme in zee met Microsoft en Adobe

    Puzzel
    ActueelGovernance & Privacy

    Amerikaanse Workfront neemt Atiim over

    Handen
    ActueelCloud & Infrastructuur

    SAP, Microsoft en Adobe samen in open data-initiatief

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Overname van Figma door Adobe nog onzeker

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs