Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Tech Data gaat Google Glass verdelen in Europa

25 november 2020 - 09:44ActueelCloud & InfrastructuurGoogleQualcommTech Data
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Tech Data is aangesteld als officiële distributiepartner voor de Google Glass Enterprise Edition 2 in Europa. Dankzij de overeenkomst krijgen partners van Tech Data in de hele regio de beschikking over deze slimme bril om oplossingen te ontwikkelen.

De Glass Enterprise Edition 2 is bedoeld voor professionele klanten en is de opvolger van de Google Glass. Het apparaat wordt aangedreven door een Qualcomm XR1-processor en drie gigabyte werkgeheugen. Het opslaggeheugen omvat 32 gigabyte. De bril heeft wifi en bluetooth aan boord en een accu van 820 mAh. De projectiemodule (die voor een oog zit) heeft een resolutie van 640 op 360 pixels en de bril biedt spraakassistentie. 

Onder meer de retail, productie, gezondheidszorg en logistiek worden door Tech Data als typische sectoren genoemd waar de bril interessant is. Het apparaat maakt tweewegcommunicatie, just-in-time-training en probleemoplossing mogelijk dankzij de ‘zie wat ik zie’-functionaliteit.

Glass werkt met verschillende softwareoplossingen die worden gekozen op basis van het gebruiksscenario. Met zijn softwareportfolio en Software Store-platform helpt Tech Data partners om maatoplossingen te ontwikkelen die zijn toegespitst op de specifieke behoeften van hun eindklanten. 

‘De Glass Enterprise Edition 2 is een baanbrekend product waarmee praktijkgerichte professionals tijdens hun werk in realtime kunnen communiceren, samenwerken en leren’, zegt Luc van Huystee van Tech Data. ‘We zijn enthousiast over deze uitbreiding op onze portfolio wearables en helpen Google graag met de lancering van dit product in de Europese sectoren voor ict.’

Meer over

BluetoothProcessorenWifi

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Rem op datacenters door Elia legt pijnpunten bloot

    Cloud & Infrastructuur

    Waarom AWS een oude server te pletter liet vallen

    Werkplek & Beheer

    Lenovo start refurbish-dienst voor bedrijven

    Cloud & Infrastructuur

    Cloud repatriation: hoe kiezen tussen publieke en private cloud?

    Cloud & Infrastructuur

    Atos bouwt Europese supercomputer Alice Recoque

    Cloud & Infrastructuur

    Ook Zwitserland wil soevereine cloud

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs