Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Alexandre Goossens

Belgische Connus naar Nederland en Frankrijk

13 juni 2022 - 10:18ActueelGovernance & PrivacyConnus
Sander Hulsman
Chief Digital Content

Connus breidt zijn diensten uit naar de Nederlandse en Franse markt. In mei lanceerden de drie jonge Gentse ondernemers achter de Belgische startup een gloednieuwe versie van hun platform om influencer-marketing voor bedrijven efficiënter, budgetvriendelijker en authentieker te maken. Connus maakt deel uit van accelerator Start it @KBC, de grootste startup-community van België.

Influencer-marketing wordt een almaar belangrijkere strategie binnen de marketingmix van bedrijven. Via influencers of content creators – personen met een groot bereik op sociale media die promoboodschappen sturen naar hun publiek – kunnen merken op een efficiënte manier hun doelgroepen bereiken. Volgens recent onderzoek van Forbes besteden bedrijven tegen het einde van 2022 meer dan vijftien miljard dollar in influencer-marketing.

Toegankelijker voor bedrijven

Alexandre Goossens, oprichter van Connus, werkte zelf bij een influencer-marketingbureau en stelde vast dat deze marketingtechniek beter kon. ‘Influencer-marketing blijft aan populariteit winnen door de groei van sociale media. Maar bedrijven kunnen nog hulp gebruiken bij het vinden van de juiste influencer, die bij de visie en de missie van hun bedrijf past. Het zoeken naar de juiste influencers, kost bovendien tijd. Met ons platform maken we influencer-marketing toegankelijker voor bedrijven.’

Bedrijven en influencers registreren zich op het platform en duiden bepaalde parameters aan, zoals doelgroep, sector, sociale-mediakanalen, compensatiemanieren en locatie. Wanneer beide partijen gemeenschappelijke criteria aangeven, worden zij, dankzij de geïntegreerde technologie in het platform, aan elkaar voorgesteld en ontstaan er waardevolle matches om een influencer-marketingcampagne op te starten.

Boost

Met de vernieuwde versie van hun platform wil Connus gebruikers efficiënter, budgetvriendelijker en authentieker met elkaar in contact brengen. Tijdens de pandemie kreeg de startup een boost en bereikt het inmiddels meer dan 850 bedrijven, 1.500 influencers, en heeft het tienduizend matches gerealiseerd.

Connus mikt tegen het einde van het jaar op een omzet van 250.000 euro. De Gentse startup wil tegen begin volgend jaar zijn intrede maken in Nederland en Frankrijk. Het team haalt op dit moment bijkomend kapitaal op in samenwerking met WinWinner om het bedrijf internationaal uit te breiden.

Meer over

Diensten

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelCloud & Infrastructuur

Trump riskeert wereldwijde recessie, China en EU reageren

AchtergrondData & AI

Denen delen handreiking voor verantwoorde inzet van ai-agents

ActueelGovernance & Privacy

Noord-Koreaanse hackerstrucs: solliciteren en infiltreren

ActueelGovernance & Privacy

Privacyactivist (en Cybersec-spreker) Max Schrems klaagt OpenAI aan

Europese aanbesteding Europa vlaggen
ActueelCloud & Infrastructuur

Bedrijfsleven vraagt Europese Commissie om soevereiniteitsfonds

ActueelGovernance & Privacy

Privacywaakhond GBA tikt erotische sauna op de vingers

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs