Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Duke & Grace overgenomen door Springbok

18 januari 2023 - 11:40ActueelCloud & Infrastructuur
William Visterin

Het Gentse digitale agentschap Duke & Grace wordt onderdeel van Springbok, het agentschap met focus op technologie, branding en duurzame groei. De nieuwe groep telt zowat vierhonderd medewerkers.

De naam Duke & Grace bestaat sinds drie jaar en is tegelijk een van de grote namen uit de Belgische internetscene. Het bedrijf ging eerst door het leven als Netlash en werd nadien omgedoopt tot Wijs. In 2019 na een fusie met het creatief bureau Gents werd gekozen voor een nieuwe naam: Duke & Grace.

Duke & Grace werkt internationaal voor merken zoals Barco en Netflix, maar ook voor lokale merken zoals Foodbag en Goed. Het bureau wordt nu een onderdeel van Springbok, dat eerder al het eveneens in Gent gevestigde Make Sense overnam.

Internationaal

Sammy Colson, ceo van Springbok, zet intussen ook de internationalisering van zijn bedrijf verder. Het begon daar al mee eind 2020 met de overname van Adeptiv in Nederland, dat nu ook Springbok heet. Naast in Gent beschikt de groep over kantoren in Antwerpen, Brussel en Mechelen in België en in Nederland in ‘s-Hertogenbosch en Amsterdam.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    injectie dollar investering kapitaal
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Databricks lievelingetje van investeerders, Vertic koopt Waylay

    mobiel iphone smartphone
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Het brokkenparcours van Lycamobile

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden wedt Google Cloud

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ActueelData & AI

    Kort: Nieuwe ai-oplossingen van Netsuite, Wireless Logic koopt Zipit Wireless (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs