Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Afscheid

Software AG zet ook Trend Miner en Cumulocity in etalage

27 december 2023 - 23:58ActueelCloud & InfrastructuurSoftware AG
Alfred Monterie

Uitverkoop bij Software AG. De Duitse softwareleverancier zoekt nu ook naar kopers voor zijn Trend Miner- en Cumulocity-platforms. Daarnaast wordt bekeken of ook de Alfabet-software voor een mooi prijsje van de hand is te doen.

Volgens de Duitse zakenkrant Handelsblatt heeft het bedrijf concurrenten en investeerders benaderd om biedingen te doen op de eerste twee platforms. Trend Miner is een analyseplatform voor het visualiseren en optimaliseren van processen en activa op basis van tijdreeks- en contextuele gegevens. Cumulocity is een internet-of-things (iot)-platform voor het verbinden en beheer van apparaten en activa. Ook kun je hiermee iot-applicaties ontwikkelen en iot-gegevens analyseren en integreren met bedrijfsapplicaties. Alfabet helpt de it-architectuur van een bedrijf te visualiseren.

Sinds investeerder Silver Lake afgelopen najaar bij Software AG aan boord kwam en bijna alle aandelen verwierf, verandert het softwarebedrijf snel. Onlangs sleet Software AG al StreamSets en Webmethods, twee van zijn kerndivisies, aan IBM voor 2,13 miljard euro.

Meer over

Architectuur

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Vier doden bij brand Egyptisch datacenter

    ActueelData & AI

    Kort: Bedrijven schalen gebruik agentic ai op, Panasonic helpt The AA (en meer)

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    HP en de rode lijn van Fantasia naar The Future of Work

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kevlinx en Colt zetten in op ai-datacenter in Brussel

    Groen licht
    ActueelCloud & Infrastructuur

    HPE-Juniper vormt blok tegen Cisco

    smartphone
    ActueelSecurity & Awareness

    Telenet lanceert mobiel aanbod voor jongeren en hun opvoeders

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs