Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Succes

Positief gestemd Wolters Kluwer versnelt uitrol ai

01 mei 2024 - 11:23ActueelData & AIWolters Kluwer
Alfred Monterie
Alfred Monterie

Dataconcern Wolters Kluwer heeft dit jaar een goede start gemaakt met 6 procent organische groei, betere marges en meer vrije kasstroom. Verder kondigde ceo Nancy McKinstry vanmorgen hogere investeringen in de uitrol van artificial intelligence (ai) aan.

De gunstige vooruitzichten voor heel 2024 blijven gehandhaafd. Het dataconcern blijft investeren in het opschalen van de ‘expert solutions’ die domeinkennis combineren met technologie. Deze activiteiten zijn goed voor 59 procent van de concern-inkomsten. In het eerste kwartaal nam de omzet op dat gebied met 8 procent toe. De inkomsten uit cloud software (18 procent van de totale omzet) stegen zelfs met 16 procent.

Net als bij veel andere softwareleveranciers en informatiedienstverleners groeit bij Wolters Kluwer het aandeel abonnementen die telkens terugkerende stroom inkomsten genereren. De autonome groei in software-licenties, implementatie-vergoedingen en andere eenmalige inkomsten zakte terug naar 1 procent.

De divisie Health groeide autonoom met 7, Tax & Accounting met 8, Legal & Regulatory met 5, Financial & Corporate Compliance met 4 en Corporate Performance & ESG met 7 procent, aldus het tussentijds handelsbericht dat het dataconcern publiceerde.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Kort: Najaarsdag GTIA Benelux in Eindhoven, opnieuw banen weg bij Microsoft (en meer)

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    HP en de rode lijn van Fantasia naar The Future of Work

    België Nederland
    ActueelData & AI

    Ai in de Benelux: veel strategie, weinig uitvoering

    ActueelData & AI

    Beltug waarschuwt voor versnippering in ai-regelgeving

    ActueelData & AI

    ML6 een van zes wereldwijde OpenAI-partners

    AchtergrondCarrière

    Ai-specialisten zijn de nieuwste voetbalvedetten

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs