Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
    • Inzendingen
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Lab9 Stores investeert 6 ton in Apple-winkel Wijnegem

Apple Premium Partner-winkel (APP) in Wijnegem van Lab9 Stores
Apple Premium Partner-winkel (APP) in Wijnegem van Lab9 Stores.
07 juni 2024 - 12:59ActueelWerkplek & BeheerAppleLab9 Stores
William Visterin
William Visterin

Lab9 Stores opent een gloednieuwe Apple Premium Partner-winkel (APP) in Wijnegem. Het betreft  de zevende Lab9 Store in de provincie Antwerpen, en is meer bepaald gelegen in het winkelcentrum Wijnegem Shop Eat Enjoy. Lab9 investeert zeshonderdduizend euro in deze nieuwe locatie. Het bedrijf verwacht in deze winkel eind 2025 een jaaromzet van vier miljoen euro te behalen.

Het is ondertussen de vierde APP in België, de 19de Lab9 Store in Vlaanderen en de 30ste winkel in België in totaal van de Apple Premium Partner uit Kortrijk. Ook beschikt Lab9 over een webwinkel. De nieuwe winkel aan de Turnhoutsebaan 5 in Wijnegem bevat naast de showroom ook een trainingslokaal en een technische ruimte voor herstellingen.

Apple Premium Reseller-concept

De winkel is ingericht volgens het nieuwste winkelconcept van Apple. Hierin staan klantgerichtheid, kennis van het Apple-ecosysteem en professionalisme nog meer centraal. Net als alle andere Lab9-winkels biedt de Lab9 Store in Wijnegem een dienstverlening voor, tijdens en na verkoop aan. In deze APP-winkel staan de vernieuwde meubelstukken niet meer tegen de muur, maar in de zaal zelf. Daarnaast staan de bijhorende accessoires ook in de buurt van de uitgestalde Apple-producten om de klant een nog betere beleving aan te bieden.

Dit winkelontwerp is gebaseerd op de ervaring die Apple heeft opgedaan in winkels over de hele wereld. Het is een verdere evolutie van het Apple Premium Reseller-concept (APR). Lab9 Stores zal zijn reeds bestaande winkels de komende jaren ombouwen tot het nieuwe APP-concept.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Werkplek & Beheer

    Afgerond hoekje beslissend in jarenlange strijd tussen HP en 123inkt

    Data & AI

    Kort: Gartner verwacht it-groei, Snowflake breidt ai-aanbod uit (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Sharp bundelt Europese it-ac­ti­vi­tei­ten in divisie Sharp DX

    Werkplek & Beheer

    Euro-Office gelanceerd als alternatief voor Microsoft Office

    Werkplek & Beheer

    HP zet in op ai-ecosysteem als ruggengraat van de werkplek

    Werkplek & Beheer

    Dertig jaar na de eerste robuuste CF-25 is er de Panasonic Toughbook 56  

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs