Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Data cloud

Sharp Europa ziet heil in clouddiensten

06 december 2024 - 13:44ActueelCloud & Infrastructuur
William Visterin

Sharp Europa breidt zijn activiteiten uit met de overname van de Franse cloudspecialist Apsia. De strategische moet leiden tot een uitbreiding van het dienstenportfolio met clouddiensten en digitale-transformatieoplossingen.

Apsia is gespecialiseerd in cloud-oplossingen zoals erp, crm, data-analyse en cybersecurity. Het bedrijf, dat een honderdtal specialisten telt, biedt zowel advies- als implementatiediensten, waarmee het organisaties helpt hun digitale transformatie te realiseren. Deze capaciteiten moeten aansluiten bij de it-diensten, die Sharp Europa vandaag al biedt.

Door verder in te zetten op digitale transformatie en cloudoplossingen positioneert Sharp zich als een veelzijdige speler in een competitieve markt. Al is Sharp nog wel het meest bekend om zijn traditionele aanbod van printers en displays. De integratie van Apsia’s expertise moet Sharp een sterke positie geven in de markt voor clouddiensten, die de laatste jaren volop zijn komen opzetten. Een uitdaging kan anderzijds liggen in het effectief integreren van Apsia’s diensten in het bestaande aanbod van Sharp, evenals het behouden van de expertise en klantenkring van Apsia na de overname. Daarnaast moet Sharp concurreren met gevestigde spelers in de cloudmarkt.

Maar hoe je het ook wendt of keert, Sharp Europe komt een beetje laat aandraven op het cloudfeestje.

Meer over

Cloud Services

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Cybercrimineel ligt op de loer in hoogseizoen, Proximus en Thales vernieuwen it bij Navo (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert België

    Sap-Sapphire-2024
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Joule verandert alles: zo werken we straks met erp

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Onkraakbaar: België en Luxemburg delen eerste grensoverschrijdende quantumverbinding

    Quantum
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Grote overname quantumcomputing: IonQ koopt Oxford Ionics

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs