Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Inetum

Inetum verlengt miljoenencontract met Stad Brugge als aankoopcentrale

11 december 2024 - 13:11ActueelOverheidInetumMicrosoft
William Visterin

Stad Brugge verlengt het contract met it-dienstverlener Inetum met zes jaar. De deal behelst een potentiële totaalwaarde van 295 miljoen euro en een maximale looptijd van zes jaar. Binnen de overeenkomst fungeert Brugge ook als aankoopcentrale voor andere publieke diensten.

De overeenkomst omvat de aankoop, ondersteuning bij aankoop en het beheer van zowel Microsoft-licenties (Office, CSP, EA) als generieke softwarelicenties, zoals VMware, Veeam, CommVault en Adobe. Microsoft-oplossingen vormen een gewichtig deel van het aanbod. Het gaat om een verlenging van het contract na een Europese procedure.

Inetum, de Europese it-dienstverlener die eerder Realdolmen inlijfde, zal binnen deze overeenkomst een brede waaier aan Vlaamse steden, gemeenten, OCMW’s en andere publieke instellingen ondersteunen bij hun softwarebeheer. Die licenties zijn volgens Inetum naar behoefte aan te kopen of via abonnementen te beheren, zowel voor servers als eindgebruikers, inclusief cloud-opties. ‘We focussen op licenties met een grote impact’, stelt Jo Leemans, director technologies bij Inetum. ‘Zodat deze organisaties zich volledig op hun kerntaken kunnen richten.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelSecurity & Awareness

    Belang digitale soevereiniteit in Europese cybersecurity neemt toe

    ActueelData & AI

    Beltug waarschuwt voor versnippering in ai-regelgeving

    ActueelSecurity & Awareness

    Vaarwel C++ en C: VS zetten in op memory safe-programmeertalen

    ActueelOverheid

    Cobepa neemt meerderheid in Gentse softwaremaker Itineris

    AchtergrondOverheid

    Von der Leyen: geef deftech toegang tot ai-gigafabrieken

    ActueelGovernance & Privacy

    Tienduizenden Belgische sites overtreden European Accessibility Act

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs