Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
ceo veeam

Veeam schuift nieuwe topman naar voren

17 december 2021 - 09:52ActueelCarrièreMicrosoftOpenTextVeeam Software
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Backup- en recovery-specialist Veeam heeft een nieuwe ceo aangesteld. Anand Eswaran was tot voor kort coo van RingCentral. Hij volgt Bill Largent op, die de rol van voorzitter van de raad van bestuur op zich neemt.

Aswaran laat RingCentral in uitstekende staat achter. Het bedrijf rapporteerde in zijn laatste financieel verslag een stijging van 39 procent van de recurrente omzet, tot 1,6 miljard dollar. Bij RingCentral gaf hij leiding aan diverse afdelingen, waaronder engingeering, verkoop, hr en sales. Voordat hij bij RingCentral kwam, was Eswaran aan de slag bij Microsoft en SAP. Eerder bekleedde hij managementfuncties bij HP, OpenText en Fair Isaac.

Veeam bedient zowat 400.000 klanten wereldwijd waaronder 81 procent van de Fortune 500-bedrijven. Het bedrijf heeft kantoren in ruim dertig landen. 

Partner

Veeam heeft deze week ook Epact benoemd tot eerste Belgische VASP-partner voor de Belux benoemd. VASP staat voor ‘Veeam Accredited Services Partner’, een onderscheiding die enkel wordt toegekend aan een partner die over de meest uitgebreide expertise en kennis van Veeam-oplossingen beschikt.

Om die status te bereiken, moet een partner een streng selectieproces doorlopen. Zo wordt gekeken naar het plan van aanpak, maar ook naar referenties en certificeringen.

In de EMEA-regio telt Veeam enkele tientallen partners die over een VASP-status beschikken, en in de Belux mag Epact zich nu de eerste Belgische VASP noemen. ‘De voorbije jaren heeft Epact zwaar geïnvesteerd in trainingen voor hun mensen om met de oplossingen van Veeam te werken. Vandaag heeft het bedrijf het grootste aantal Veeam-gecertificeerde experts in België, waardoor zij de ideale partner zijn om andere it-leveranciers te ondersteunen bij het uitdragen van de Veeam-services’, zegt Frank Dezaeger, channelmanager bij Veeam.

Meer over

Back-up

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Veeam presenteert nieuw var-programma

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs