Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Antwerpen Brabo

Nederlandse Lcxp opent vestiging in Antwerpen

19 november 2019 - 09:31ActueelInnovatie & Transformatie
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De Nederlandse consultant LicenseConsult Experts (Lcxp), gespecialiseerd in advies rond softwarelicenties, heeft een kantoor geopend in Antwerpen. De uitbreiding komt nadat verschillende Belgische organisaties beroep hadden gedaan op de diensten van de Nederlandse vestiging.

Lcxp adviseert bedrijven, instellingen en organisaties over manieren waarop ze de kosten voor hun softwarelicenties kunnen inperken, zowel voor reguliere licenties als tweedehandslicenties. ‘De bedragen die Amerikaanse technologiegiganten aan klanten berekenen, zijn vaak gebaseerd op advies dat sterk wordt gedreven door de eigen salestargets’, zegt het bedrijf. ‘En zeker niet op daadwerkelijk (gemeten) softwaregebruik en de roadmap van de klant’.

Lcxp zag al vroeg een markt in dit probleem en heeft ondertussen ruim vierhonderd klanten geadviseerd rond een efficiëntere, besparende inkoop van softwarelicentie en een verbeterde compliance.

Dat was ook enkele Belgische bedrijven opgevallen. Ook zij vonden de weg naar Nederland. Met name in de zorgsector baren de alsmaar stijgende uitgaven voor softwarelicenties zorgen. Zozeer zelfs dat Lcxp het tijd vond een kantoor in België te openen. Twee Antwerpenaars (Sofie van Veldhoven en Juliaan Lauwereins) met veel ervaring op dit vakgebied zijn verantwoordelijk gesteld. De vestiging wordt voorlopig aangestuurd vanuit Nederland.

Lcxp heeft nu 23 mensen in dienst.

Meer over

ConsultingDienstenLicenties

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelInnovatie & Transformatie

Airbus werkt met 3d-platform en digital twins Dassault Systèmes

IBM
ActueelInnovatie & Transformatie

IBM investeert miljarden in VS

ActueelInnovatie & Transformatie

EU investeert bijna 2 miljard in digitale innovatie

benelux
ActueelData & AI

Benelux loopt voorop in ai-revolutie

AchtergrondInnovatie & Transformatie

Wijn als lokaas: Russische hackers infiltreren Europese diplomatie

ActueelData & AI

Gartner: dynamische software verandert het zakendoen

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs