Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Consultant Elmos lijft recruiters Target en Teknik in

15 juli 2020 - 07:50ActueelCarrièreElmos
Suzanne Martens

Het it-consultancybedrijf Elmos uit Mechelen neemt Target Recruitment en Teknik Recruitment over. Beide wervingsbureaus zijn gevestigd in Zaventem. Met deze acquisitie wil Elmos zijn positie op de Belgische it-dienstenmarkt versterken en zijn groeistrategie voortzetten.

Target Recruitment, opgericht in 2008, is gespecialiseerd in de werving en selectie van it-profielen. Het bedrijf helpt jaarlijks zo’n tweehonderd it’ers aan permanente functies en freelance opdrachten. Teknik Recruitment, opgericht in 2014, richt zich op de werving van technische en engineering profielen.

De organisaties komen in handen van it-consultancybedrijf Elmos. Deze Mechelse onderneming levert it-consultants aan bedrijven uit de gezondheidszorg, logistiek, bank- en verzekeringswereld, sociaal secretariaten, de overheid, industrie en de detailhandel. Dit doet het bedrijf in drie domeinen: management services, development services en infrastructure services.

Target Recruitment en Teknik Recruitment blijven onder eigen naam en branding. Het twaalfkoppige team van de bedrijven verhuist naar het hoofdkantoor van Elmos in Mechelen. Zij krijgen toegang tot het opleidingsprogramma van Elmos, om zo hun persoonlijk groei te bevorderen.

Meer over

ConsultingOvername

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Leren
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Elmos zet deuren open voor studenten

    ActueelCarrière

    Elmos komt met ‘try&hire’-dienst

    Werner Valgaeren en Liesbeth Debruyn van PeopleSoft en Elmos
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Elmos koopt 40 procent van PeopleWare

    Contract ondertekenen
    ActueelCarrière

    Jarige Elmos werft honderd nieuwe consultants aan

    Leren
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Peopleware helpt blokkende studenten bij it-vragen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs