Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
vlaggen

Franse investeerder Ardian aast op Trustteam

22 augustus 2018 - 08:24ActueelCloud & Infrastructuur
Suzanne Martens

De Franse investeerder Ardian wil it-leverancier Trustteam uit Kortrijk overnemen. Dat meldt De Tijd op basis van meerdere bronnen. Trustteam heeft 95 medewerkers in dienst, verspreid over kantoren in België en Frankrijk. De investeerder schijnt honderd miljoen euro voor de ict-leverancier neer te tellen.

Trustteam is sinds 2014 in handen van Naxicap. Toen kreeg het Franse investeringsfonds de aandelen in handen van Gimv, die in 2011 een meerderheidsbelang in de organisatie kocht. Naxicap zette Trustteam begin dit jaar weer in de etalage. Ardian, wederom een Franse investeerder, lijkt hierbij als winnaar uit de bus te komen, aldus De Tijd. Die investeerder heeft 62 miljard dollar (omgerekend 54 miljard euro) in beheer en investeert in niet-beursgenoteerde bedrijven.

Trustteam biedt software as a service, hardware, servers & storage, cybersecurity, telefonie (VoIP) en audits. Het biedt zijn clouddiensten vanuit zijn eigen datacenters. Het bedrijf, opgericht in 2002, zegt vijftienhonderd klanten te bedienen, met name de kleine en middelgrote ondernemingen (kmo’s). Het realiseert een jaaromzet van zo’n twintig miljoen euro. Naast het hoofdkantoor in Kortrijk heeft Trustteam kantoren in Heusden-Zolder en Parijs.

Trustteam deed in de afgelopen jaren meerdere overnames: Zen Soft (2014), Hexios (2015), ImpactXRM (2016) en Electro-line (2018).

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Contract ondertekenen
    ActueelGovernance & Privacy

    Trustteam neemt Electro-line over

    Partners handen
    ActueelGovernance & Privacy

    Trustteam neemt it-integrator Nexis over

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Ardian koopt Trustteam uit Kortrijk

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs