Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Integrity360 neemt Cresco Cybersecurity over

Deal handen schudden overname
22 december 2025 - 15:55ActueelSecurity & AwarenessCresco CybersecurityIntegrity360
Rik Sanders

Integrity360, een Europese aanbieder van cyberbeveiligingsdiensten met hoofdkantoor in Dublin (Ierland), heeft het Belgische Cresco Cybersecurity overgenomen. Cresco, opgericht in 2020 en gevestigd in Brussel, is een adviesbureau dat klanten in de Benelux bedient. Het bedrijf telt dertig medewerkers en beschikt over expertise in ethisch hacken, offensieve beveiliging en compliance, waaronder penetratietests, red teaming en advies rond NIS2-normen. Financiële details van de transactie zijn niet bekendgemaakt.

Met deze overname wil Integrity360 Cresco uitbouwen tot een regionaal dienstencentrum voor de Benelux. Het volledige portfolio van Integrity360 – waaronder cyberrisicoanalyse, 24/7 incidentrespons, forensische diensten, infrastructuurbeveiliging en beheerde oplossingen zoals ‘managed sase’, CTEM en XDR/MDR – zal beschikbaar komen voor Cresco-klanten. In 2026 opent Integrity360 bovendien een nieuw security operations center (soc) in Brussel, dat zal aansluiten bij de wereldwijde soc-organisatie van het bedrijf, met vestigingen in onder meer Dublin, Stockholm en Madrid.

Cresco is actief in sectoren zoals financiën, telecom, gezondheidszorg, energie en overheid en staat bekend om zijn innovatieve aanpak en betrokkenheid bij regionale initiatieven zoals BeHack, een Belgische ethische hackinggemeenschap. Door de krachtenbundeling krijgen klanten toegang tot een breder dienstenaanbod en geavanceerde technologieën, ondersteund door een team van ruim tweehonderd soc-specialisten wereldwijd.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Banken aansprakelijk voor phishingschade: rechtbank zet slachtoffers in het gelijk

    Security & Awareness

    Cybersecurity in 2026: ai‑versnelling, geopolitieke druk en groeiende digitale ongelijkheid

    Security & Awareness

    Wat de cybersecurity-sector kan leren van het digitale slagveld in Oekraïne

    Security & Awareness

    Start-up in de kijker: Brightside ai maakt van medewerkers sterkste schakel

    Governance & Privacy

    Waarom raden van bestuur anders naar cybersecurity moeten kijken

    Security & Awareness

    Startup in de kijker: Feha brengt ai-intelligentie naar compliance

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs