Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Microsoft Office

Microsoft neemt afscheid van merknaam Office

14 oktober 2022 - 09:10ActueelCloud & InfrastructuurMicrosoft
William Visterin

Het einde van Microsoft Office is in zicht. Het techbedrijf bundelt alle software in Microsoft 365. De individuele namen van toepassingen zoals Word, Excel en PowerPoint, blijven wel bestaan. Het gaat om de eerste echte ingreep op het Office-merk van Microsoft in dertig jaar.

Microsoft meldt in een vraag/antwoord-lijst op zijn website dat de merknaam Office in de nabije toekomst verdwijnt. Het betreft Office.com, de mobiele Office-app en de Office-app voor Windows. Die diensten worden hernoemd of geïntegreerd in de Microsoft 365-app. Deze wijzigingen gelden voor iedereen die de Office-app gebruikt voor werk, school of persoonlijk gebruik.

365

In de plaats komt Microsoft 365, het zogenaamde productiviteitsplatform met apps als Microsoft Teams, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneDrive en meer. Er zijn, volgens Microsoft, geen gevolgen voor de bestaande account, profiel, abonnement of bestanden van klanten.

De app zal automatisch worden bijgewerkt met een nieuw logo. Die bredere Microsoft 365-app komt ook uit op de mobiele platformen Android en iOS. Dat is een upgrade, want daar is nu alleen nog een Office-app aanwezig. Maar in die app zouden de Microsoft 365-functies worden geïntegreerd.

Word en Excel

En wat met tools als Word en Excel? Die individuele toepassingen blijven bestaan als onderdeel van Microsoft 365. Het bedrijf blijft ook eenmalige aankopen van apps als Word, Excel, PowerPoint en Outlook aanbieden aan consumenten en bedrijven. De veranderingen rond Office.com starten in november 2022. In januari 2023 beginnen de aanpassingen voor de Office-app op Windows en de mobile Office-app.

Meer over

Office

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

OpinieData & AI

Pak (veilig) de regie over Office 365

OpinieData & AI

Elimineer shadow-it met Office 365

AchtergrondData & AI

Office 365 gaat naar 2TB, wat gebruikt u als online opslag?

Microsoft Office
ActueelCloud & Infrastructuur

Legacy-netwerken maken Office 365 problematisch

ActueelWerkplek & Beheer

Microsoft steekt Office 365 in nieuw jasje

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs