Stephen Dallas, regio vicepresident verkoop bij A10 Networks, vertelt dat hij een Europese partner zocht die de Amerikaanse organisatie kan helpen met onze sales, marketing en technische trainingen. ‘Daarnaast is het voor ons van groot belang dat deze actieve partner ons ook ondersteunt in het optekenen van nieuwe resellers voor ons Affinity Partner programma.’ Die partner vond A10 Networks in Infinigate.
Raymond van Kasteel, directeur bij Infinigate Benelux, laat weten dat de organisatie uit Gorinchem geïnvesteerd heeft in kennis en kunde van A10 Networks, zodat het zijn resellers optimaal kan ondersteunen.
‘De toevoeging van A10 Networks tot ons product portfolio heeft een positief gevolg voor alle partijen van Infinigate, A10 Networks, reseller tot en met de eindgebruiker’, vervolgt Van Kasteel. ‘Wij kunnen hiermee nog beter inspelen op de huidige uitdagingen in de ict-security-markt. De mogelijkheden met A10 Networks liggen op het gebied van 5G-oplossingen, ip en telecom beveiliging en oplossingen voor datacenters.’
Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn: